نگاهی به سالن ناخن chao nail

سالن ناخن chao nail یکی از معدود سالن‌های ناخن در ایالات متحده است که با الهام از سلامتی، سازگار با محیط زیست و ارائه نوآورانه در حال فعالیت است، این سالن ناخن به طور منحصر به فرد به بهداشت و سلامتی اهمیت داده و تجربه ایمنی در دوران همه‌گیری داشته است.

در بخش مانیکور سالن chao nail صندلی‌های استادکاران از نوع مدیریتی انتخاب شده و صندلی مشتریان ثابت در نظر گرفته شده است. استفاده از نورپردازی در بالای میزها یکی از جذابیت‌هایی است که در این سالن ناخن به چشم می‌خورد اما نکته‌ای که ظاهرا در نظر گرفته نشده فاصله کم میان مانیکوریست‌ها نسبت به یکدیگر است. استفاده از گیاه و نور طبیعی بسیار به فضای دکور بخش مانیکور کمک کرده است.

استفاده از رنگ سازمانی و لوگو نسبتا خاص از دیگر مزیت‌های این سالن ناخن است، سالن ناخن chao nail به خوبی از رنگ سازمانی خود در دکوراسیون سالن ناخن استفاده کرده و توجه ویژه‌ای به لوگو خود دارد، اما نقطه ضعف دیگری که کاملا در طراحی سالن مشهود است استفاده از جالاکی بزرگ و نسبتا غیر کاربردی در این قسمت است.


حالا همانطور که می‌بینید جالاکی بزرگ و یک دستی برای سالن تخصصی ناخن در نظر گرفته شده و این یک مزیت است و مانند فروشگاهی عمل کرده مشتری می‌تواند به راحتی تفاوت رنگ‌ها را حس کرده و از میان آن انتخاب کند. از دیگر مزیت‌های این سالن استفاده از صندلی پدیکورهای جکوزی‌دار است که در کنار تابوره پدیکوریست ترکیب جذابی شده‌است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید این بخش مربوط به چه مواردی است، این بخش مربوط به لاک ناخن پا بوده و همچنین برای شستشوی نهایی استفاده می‌شود، مجهز به نمایشگر بوده و سالنی امن و آرام را به وجود آورده است.
از دیگر مزیت‌های دکوراسیون سالن ناخن chao nail توجه به سقف بلند و طراحی نسبتا ساده آن است.


اگر شما نیز به طراحی ناخن علاقه‌مندید یا قصد دارید سالن تخصصی ناخن داشته باشید و می‌توانید تجهیزات مشابه این سالن یا مواردی که خودتان می‌پسندید را از ما بخواهید و در این راستا کسب اطلاع کنید

اینستاگرام مجموعه پی‌ال‌پی

بیشتر بخوانید:

سالن ناخن کوچک ۳۰ متری خودت را داشته باش

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو

میز کاشت ناخن یا بالشتک میز ناخن در سالن زیبایی؛ کدام درست است؟

× با کارشناسان ما مشورت کنید