برای دکوراسیون سالن زیبایی باید از کجا شروع کنم؟

همیشه مشورت مهم‌ترین اصل در شروع کار یا سرمایه‌گذاری است پیشنهاد ما به شما سالن دار محترم یا سرمایه‌گذار گرامی این است قبل از هرگونه تصمیمی در خصوص سالن زیبایی خود با ما یا شرکت‌های مشابه مشورت کنید. ممکن است تصور شما از طراحی و همچنین دکوراسیون سالن زیبایی با آن چیزی که به نفع شماست متفاوت است.

قبل از اینکه به این موضوع فکر کنید که سالن شما چه طرح و دیزاینی داشته باشد باید به این موضوع فکر کنید چه کنید مشتری در کنار شما احساس راحتی کند. با رقابتی که امروز میان سالن داران به وجود آمده است برنامه‌ریزی برای جذب مشتری و همچنین حفظ آن بسیار اهمیت بالایی دارد، صرفا راه اندازی یک سالن زیبایی به معنایی کسب درآمد بالا نیست، دکوراسیون یکی از مهم‌ترین اصول در جذب مشتری است. پس در این خصوص می‌توانید با کارشناسان مجرب ما مشورت کنید

در طراحی سالن زیبایی مسائل مختلفی دخیل است مانند نقشه سالن اجاره‌ای یا مالک، لاین‌هایی که قصد راه اندازی آن در سالن وجود دارد، تعداد هر لاین و در نهایت بخش‌های مختلفی که در سالن احساس نیاز می‌شود و البته سلیقه کارفرمای محترم همه از مواردی است که در طراحی موثر است.

ما در شرکت پی‌ال‌پی در حوزه طراحی دکوراسیون سالن زیبایی خدماتی همچون برداشت پلان، طراحی پلان، چیدمان و طراحی سه بعدی است که البته ابعاد و اندازه آبجکت‌های طراحی شده را نیز به عنوان پیوست در اختیار کارفرمای طراحی قرار خواهد گرفت. 

از دیگر خدماتی که برای در حوزه طراحی دپارتمان سالن زیبایی در اختیار کارفرمای محترم قرار می‌دهد تعداد انتخاب و همچنین جلسه بررسی کارفرما است که در صورت کلیه جوانب طراحی با ایشان تبادل نظر می‌شود.

اجرای دکوراسیون سالن زیبایی بر اساس طراحی اولیه‌ای که در دپارتمان طراحی انجام شده است صورت می‌گیرد. این بدان معناست که با پایان قرارداد طراحی، قرارداد اجرا منعقد شده و عملا با نهایی شدن کلیه طراحی‌ها فاز سوم کار آغاز شده و طراحی به فاز اجرا وارد می‌شود. 

فاز اجرایی بر اساس شرایط مکانی و متراژ سالن و همچنین طراحی از ۲۵ تا ۹۵ روزکاری ممکن است که به طول بیانجامد همین امر مهم در شرایط سالن بسیار موثر است. 

فاز اجرایی شامل اجرای دقیق کلیه جزئیات مطابق با شعار مجموعه پی‌ال‌پی که همانا به “جزئیات دقت کنید” است همسان با طراحی انجام شده ساخته شده و به کارفرمای محترم تحویل داده خواهد شد.

تفاوت شرکت پی‌ال‌پی با دیگر تامین کنندگان سالن زیبایی این است که آن‌ها در شراکت با دیگر تولیدکنندگان مصنوعات چوبی معمولا در حوزه تجهیزات گران‌تر یا اصولا محصولات بی کیفیتی را تقدیم مشتری می‌کنند. اما شرکت پی‌ال‌پی در همکاری استراتژیک با دو شرکت مرانتی‌وود و پرشین کلاسیک تا این لحظه با تضمین کیفیت و قیمت مناسب‌تر در خدمت کارفرمای محترم است. البته کارفرما در چارچوب قرارداد اجرای سالن زیبایی می‌تواند از کلیه خدمات دهندگان تجهیزات سالن زیبایی به واسطه شرکت پی‌ال‌پی خریدار نموده و در اختیار قرار گیرد.

خدمات در سالن زیبایی پس از اتمام قرارداد اجرایی تعریف می‌شود، این بدان معناست که پس از تحویل سالن زیبایی خدماتی که مد نظر کارفرمای محترم است در اختیار او قرار خواهد گرفت. 

این موضوع بدین معناست که به درخواست کارفرما می‌توان در قابل تجهیزات و خدمات فنی با عقد قرارداد مجدد فعالیت مورد نظر انجام خواهد گرفت و در این راستا شرکت پی‌ال‌پی تضمین می‌کند بهترین خدمات را به کارفرمای محترم ارائه کند.