آب در طراحی سالن زیبایی / سالن زیبایی ARKHE در ژاپن

طراحان معماری دکوراسیون سالن زیبایی در پروژه ARKHE معتقدند آب را به عنوان عنصر اصلی قرار داده‌اند و تم این سالن زیبایی بر اساس آب طراحی شده است. طراحی فضای سالن زیبایی ARKHE با استفاده از مواد اولیه آلومینیوم طراحی شده است. طراحان این فضا معتقدند استفاده از آلومینیوم در سالن زیبایی به انعکاس نور و همچنین گذرا بودن آن کمک می‌‍‌کند اتفاقی که نور روی سطح آب ایجاد می‌کند.

آلومینیوم استفاده شده در سالن زیبایی ARKHE از آلومینیوم بازیافت شده تامین شده است و انعکاس نور در محیط از طریق این آلومنیوم‌ها به نور سالن کمک زیادی کرده است. طراحان این سالن زیبایی همچنین رنگ دیوارها را ساله نقره‌ای استفاده کرده‌اند که در نهایت به نور بهتر سالن کمک کرده و همچنین به خوبی روی نور انعکاس یافته را بار می‌گرداند.


معرفی میکاپ آرتیست لیزاالدریج


جریان آلومینیوم در حین ایجاد عملکرد و جو متناسب با هر منطقه آزادانه تغییر می‌کند. جریان نوری ملایم و سقف بلند برای محل اصلاح مو هرچند راهرو مرکزی و سالن انتظار با ارتفاع کمتری قرار گرفته و فضایی متضاد را شکل داده است.

استفاده از رنگ آبی در شیشه‌ها و پنجره‌ها شبیه به رنگ آب تغییرات رنگی را در طول روز تا شب به رخ کشیده فضا در شب بسیار احساساتی طراحی شده است. آب منبع همه زندگی است و این فضا تصویری از شفافیت را به عنوان سالن زیبایی در جستجوی منشا زیبایی ارائه می‌دهد.

برای طراحان سالن زیبایی ARKHE این مهم بود که در صورت نیاز به تغییر مکان سالن زیبایی به گونه‌ای تنظیم کرده‌اند که بتوانند هنگام انتقال سالن به مکان دیگر، آن‌ها را جدا کرده و دوباره نصب کنند. عملا با این کار راهی برای کاهش موثر هزینه‌های طراحی و صد البته هزینه جابه‌جایی در نظر گرفته شده است.

این سالن زیبایی که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می‌کنید در ۱۲۰ مترمربع طراحی و اجرا شده است.


پروژه‌های سالن زیبایی مجموعه پی‌ال‌پی


اگر شما به دنبال طراحی سالن زیبایی خود یا مشاوره در خصوص دکوراسیون سالن زیبایی هستید با ما تماس بگیرید. پی‌ال‌پی به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه معماری تخصصی سالن زیبایی در خدمت شماست.

یک نکته با پی‌ال‌پی

همیشه در نظر داشته باشید این موضوع که شما در کجا سالن زیبایی تاسیس می‌کنید مهم نیست، مهم این است سالن زیبایی شما محیطی آرام، دوستانه و صد البته تخصصی را برای مشتری تداعی کند. دکوراسیون در سالن زیبایی به سه مولفه چیدمان درست، فضایی آرامش بخش و البته آرام و درست کمک شایانی می‌کند.

منبع

× با کارشناسان ما مشورت کنید