آرایشگاه کوچک؛ آری یا خیر

بسیاری از آرایشگران وارد آرایشگاه کوچک یا مکان‌های نقلی می‌شوند. از نظر بسیاری از موارد فضاهای کوچک بسیار عالی هستند اما این می‌تواند به یک چالش تبدیل شود وقتی بخواهید حرفه آرایشگری را گسترش دهید. بدیهی است که فضا و همچنین کمدهای برای قراردادن وسایل بسیار کم خواهد بود. به این فکر کنید که کدام مبلمان سالن به شما کمک می‌کند تا فضای بهتری داشته و لوازم و لاین‌های آرایشگاه خود را به حداکثر برسانید تا بتوانید به راحتی کار کنید.

ایستگاه طراحی آرایشگاه کوچک

وقتی نوبت به طراحی آرایشگاه می‌رسد رقابت بر سر فضای کسب شده از سوی فضاهای ذخیره سازی مثل کمد با فضای عملکردی آغاز می‌شود. اگر یک منطقه مشخص برای درست کردن رنگ اختصاص دادید، نیاز نیست به همان اندازه فضای عملکردی تعریف کنید. بنابراین شما می‌توانید یک برج در نظر بگیرید که به اندازه کافی کشو و کمد داشته تا بتوانید با یک ظاهر طراحی شده بتوانید برای قرار دادن وسایل و حتی وسایل شخصی از آن استفاده کنید.

به طور مثال اگر به یک میز منشی بزرگ نیاز دارید بهتر است از فضاهای بلا استفاده آن به خوبی برای ذخیره‌سازی استفاده کنید به طور مثال می‌توانید پوشه اطلاعات مشتریان یا دیگر موارد را درون آن قرار داده یا حتی طوری طراحی شود که با تلفیق در دیگر فضاها بتوانید از کمد آن برای قرار دادن دیگر وسایل آرایشگاه استفاده کنید.

اگر فضای شما عمق لازم را ندارد می‌توانید به جای استفاده آینه روی دیوار، پشت آینه کمدی در نظر گرفته و آن را تبدیل به محل قرار دادن وسایل کنید. این سناریو بیشتر به شما کمک می‌کند تا از فضای خود به خوبی استفاده کنید.

اگر هنوز در نوع چینش سالن خود شک دارید بهتر است از خدمات طراحی آرایشگاه مجموعه پی‌ال‌پی بهره برده و هم اکنون با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

صندلی‌ها در یک فضای طراحی شده

حال و هوای فضای طراحی شده در انتخاب صندلی‌های سالن زیبایی تاثیر موثری دارد. صندلی آرایشگاهی به راحتی می‌تواند فضای شما را کمی بازتر نشان دهد و از کوچک بودن فضا بکاهد. در فضاهای کوچک هر سانتی‌متر اهمیت داشته و انتخاب صندلی در این موضوع بسیار مهم است.

برای انتخاب صندلی مناسب سالن خود نیز می‌توانید از صندلی‌های مجموعه ما انتخاب‌های درستی داشته باشید. همچنین ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه انتخابی سالن خود را در همه شئونات آن طراحی کنید.


شاید علاقه‌مند به مطالعه این مطلب باشید: سالن ناخن ۳۰ متری خودت را داشته باش


سیستم سرشور

اگر فضای مناسب را داشته باشید که چه فوق العاده است اما اگر این فضا کوچک‌تر از آن است که مناسب سرشور باشد باید راه‌های مختلفی را برگزید. در اینجا چند سوال مطرح است، کدام سرشور مناسب آرایشگاه شماست؟ آیا فضای شما امکان شستوی سر زمانی که پشت سرشور قرار گرفته‌اید را فراهم می‌کند یا نیاز است در کنار سرشور قرار گیرید؟

اگر جواب مناسب این دو سوال را می‌دانید پس شما جواب‌های کلیدی در انتخاب سرشور خود را می‌دانید. برای صرفه جویی در فضا مدل‌های مختلف سرشور را بررسی کنید، همچنین بیابید چه کالربار یا کابینت‌هایی برای فضای سیستم سرشور آرایشگاه شما مناسب است؟

کابینت و نمای آرایشگاه کوچک

مجموعه پی‌ال‌پی علاوه بر فعالیت در حوزه طراحی و اجرای دکوراسیون سالن زیبایی، محصولات مختلفی را برای تجهیز آرایشگاه در اختیار شما سالن‌داران قرار می‌دهد. همچنین در حوزه مصنوعات چوبی مانند کمد و کالربار به راحتی می‌توانید هر آن‌چه سلیقه شما است را سفارش داده و برای ساخت به ما بسپارید.

وقتی شما به عنوان سرمایه‌گذار یا سالن‌دار، آرایشگاه خود را طراحی می‌کنید یا به دست طراحان معمار بسپارید، در نهایت باید بهینه‌ترین حالت ممکن از آرایشگاه خود را انتخاب کنید بنابراین پیشنهاد ما این است برای صرفه‌جویی در هزینه و همچنین پیدا کردن راه‌حل‌های مناسب بهتر است طراحی سالن را به ما سپرده و هماهنگ با نقشه سالن از مصنوعات چوبی متناسب با سبک طراحی و همچنین تجهیزات آرایشگاهی هماهنگ با آن بهره ببرید.

مشاوره و تدارکات

همیشه اینگونه نیست که برای راه اندازی یک کسب و کار جدید بدانید که چه وسایلی مورد نیاز است از و باید از کجا شروع کنید، راه اندازی آرایشگاه هم به همین اندازه نیازمند اطلاعات است، اگر نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید یا چگونه باید شروع کنید بهترین کار استفاده از کارشناسان مجموعه پی‌ال‌پی است. قبل از اینکه ذره‌ای هزینه کنید در خصوص بودجه و توان مالی و همچنین راه اندازی آرایشگاه مشورت کنید. حتی در خصوص انتخاب مکان نیز شما می‌توانید بهترین‌ها را با مشورت انتخاب کنید.

ترولی‌ها

یکی از پرکاربردترین و اساسی ترین تجهیزات مورد نیاز سالن ترولی‌ها هستند، هنگام کار با مشتری می‌توان آن‌ها را برای سهولت بیشتر مورد استفاده قرار داد و به راحتی آن را جابه‌جا و تمیز کرد. در سبد محصولات پی‌ال‌پی نیز دو سبک از ترولی‌ها موجود است، ترولی‌های ساخته شده از ام‌دی‌اف و پلاستیکی – فلزی که این امکان را می‌دهد بر اساس نیاز انواع مختلف آن را سفارش دهید.

۴ نمونه از نحوه چینش محصولات در فضای بسیار کوچک آرایشگاهی

چگونگی چینش و نوع وسایل کاملا به سلیقه شما وابسته است، ما فقط امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نیازهای آرایشگاه خود را برطرف کنیدو به شما در ایجاد فضای مناسب کار آرایشگری کمک کند.

در نمونه مدل‌های زیر شما می‌توانید به راحتی پکیجی از یک فضای کوچک را که نحوه چینش درستی دارد ملاحظه کنید و متناسب با آن برای سالن خود تجهیزات لازم را خریداری کنید یا اگر فضای شما بزرگ‌تر است می‌توانید کارشناسان معماری ما را به خدمت گرفته سالن خود را طراحی کنید.

 

از اینستاگرام ما دیدن کنید

× با کارشناسان ما مشورت کنید