آینه آرایشگاهی را چگونه انتخاب کنیم؟

آینه آرایشگاهی یکی از نقاط اصلی و نقطه اتکا دکوراسیون سالن زیبایی است که در واقع کارکرد مهمی نیز در فضای سالن دارد از این رو انتخاب آینه سالن زیبایی برای سالن زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است و می‌تواند نقش موثری در نگاه اول مشتری به سالن زیبایی داشته باشد
آینه آرایشگاهی هرچه زیباتر و جذاب‌تر باشد، تجربه ثابت کرده است که نقش بیشتری در جذب مشتری بازی می‌کند و انتخاب آن می‌تواند تاثیر بسزایی در جذب مشتریان بیشتر برای بخش میکاپ و مو خواهد داشت.
اگر فضای کوچکی در اختیار دارید پیشنهاد ما این است که از آینه سالن زیبایی با رنگ روشن استفاده کنید تا محیط کار آرایشگاهی بزرگ‌تر به چشم آید. اما اگر سالن بزرگی در اختیار دارید و رنگ‌های تیره را بیشتر می‌پسندید بهتر است این نوع از آینه آرایشگاهی را با صندلی‌هایی با رنگ روشن یا دیوارهایی سفید رنگ تلفیق کرده تا گرفتگی فضا را تا حد ممکن کاهش دهد.
آینه آرایشگاهی مناسب تاثیر بسزایی در دید مشتری داشته و تغییرات در حال انجام روی ظاهر خود را به خوبی دیده و آرایشگر نیز می‌تواند چهره مشتری خود را از زاویه دیگری بازبینی کرده تا اشکالات احتمالی را بر طرف کند.

انواع آینه آرایشگاهی

آینه آرایشگاهی بستگی به اندازه سالن زیبایی می‌تواند در ابعاد و اندازه مختلفی طراحی و ساخته شود، هنر مجموعه معماری و ساختمانی پی‌ال‌پی این است که علاوه بر ساخت و عرضه تجهیزات آرایشگاهی در خصوص طراحی و دیزاین داخلی سالن زیبایی نیز فعالیت می‌کند و در این خصوص می‌توانید از طراحی تا اجرا را به ما بسپارید.
آینه آرایشگاهی مناسب سالن زیبایی دیگر با آینه‌های سنتی قدیم تفاوت کرده و امروز طراحی آینه و کنسول کاملا تخصصی و بر اساس علم انجام می‌شود، آینه بیش از اندازه بزرگ در سالن کوچک یا آینه بسیار بزرگ با آینه‌های بسیار کوچک وجه زیبایی برای سالن زیبایی نداشته و تناسب این موضوع را باید به دست یک معمار یا طراح حرفه‌ای سالن زیبایی سپرد.
در مجموعه پی‌ال‌پی دو نوع آینه آرایشگاهی طراحی و ساخته می‌شود، آینه با قاب ام‌دی‌افی که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قابل سفارش است که معمولا می‌توان آن را تلفیقی از کنسول مورد نظر سفارش داد یا آینه‌های چراغ‌دار است که در این خصوص نیز بهترین استفاده و عملکرد برای قسمت گریم است و این نوع از آینه با عنوان آینه گریم نیز شناخته می‌شود.
در انتخاب آینه سالن زیبایی باید به مواردی همچون اندازه، قد، طراحی و البته وسایلی که قرار است با هماهنگ شود توجه کرد از این رو ممکن است بر اساس سلیقه خود آینه آرایشگاهی را در فضای ارتباط امروز مشاهده کنید که در سبد محصولات مجموعه پی‌ال‌پی نیست، اما نگران نباشید، مجموعه تخصصی ما عکس محصول مورد نظر شما را تبدیل به طرح کاربردی کرده و بر اساس ابعاد و اندازه استاندارد ساخته و تحویل خواهد داد پس در خصوص محصولاتی که با سلیقه شما نیز هماهنگ است با کارشناسان ما مشورت کرده و آینه سالن زیبایی دلخواه خود را خریداری کنید.
آینه‌های آرایشگاهی مجموعه پی‌ال‌پی با بهترین کیفیت از نظر متریال استفاده شده و همچنین شفافیت آینه و همچنین ضمانت محصول ساخته شده و هنر ما این است که با به کارگیری بهترین مهندسین طراحی می‌توانیم سلیقه شما را به محصول دلخواه شما تبدیل کنیم.

آینه آرایشگاهی کنسول دار

از انواع آینه آرایشگاهی می‌توان به آینه‌هایی اشاره کرد که در قسمت پایین آن دارای کنسول بوده که آینه به آن متصل می‌شود. این کنسول علاوه بر زیبایی از نظر عملکردی نیز حائز اهمیت است و در واقع محلی برای قرارگیری وسایل و لوازم آرایشگری در حین کار بوده و همچنین تنوع بیشتری نسبت به آینه‌های تک دارد.

آینه آرایشگاهی بدون کنسول

آینه سالن زیبایی بدون کنسول اما همراه با ترولی یا کمد قدی کنار آن هماهنگ می‌شود از این رو آینه در سطح پایین‌تری قرار گرفته و می‌تواند قدی یا نیمه باشد و تنوع بیشتری در طرح آینه نسبت به آینه‌های کنسول‌دار دارد.

چرا آینه سالن زیبایی از جنس ام‌دی‌اف

واقعیت این است که جنس ام‌دی‌اف نسبت به چوب یا فلز در بازار امروز ارزان‌تر بوده و همین‌طور از نظر تنوع نیز بازه بیشتری را دربرمی‌گیرد، از این رو اگر قصد خرید انواع آینه را دارید پیشنهاد ما به شما این است سعی کنید برای صرفه‌جویی در هزینه و همچنین دوام و تنوع بیشتر سعی کنید آینه آرایشگاهی از جنس ام‌دی‌اف خریداری کنید و می‌توانید با سفارشی سازی آن در مجموعه پی‌ال‌پی از ساخت سلیقه خود لذت ببرید.
× با کارشناسان ما مشورت کنید