بررسی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی سوفیا در ایالات متحده

سالن‌های زیبایی در ایالات متحده معمولا از سبک مدرن در سالن‌های خود بهره می‌برند، سالن سوفیا یکی دیگر از این سالن‌ها است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شده است و تنها ۵ ماه از شروع به کار آن می‌گذرد. سالن زیبایی سوفیا در وست لیک ایالات تگزاس آمریکا قرار دارد. هدف از معرفی سبک دکوراسیون سالن زیبایی دنیا در مجموعه معماری پی‌ال‌پی گرفتن ایده مشتریان و آشنایی آن‌ها با سبک‌های مختلف طراحی است.

سالن زیبایی سوفیا در ۱۹۴ متر مربع دیزاین شده است و دیزاین سالن زیبایی آن مناسب برای مکان‌های شلوغ است، استفاده از آینه‌های جزیره نیز در این سبک سالن‌ها بیشتر شده و حتی در میان سالن‌داران ایرانی نیز استفاده از آینه کنسول جزیره رواج پیدا کرده و در این راستا یکی از محصولات مینروا بیوتی آمریکا را شرکت پی‌ال‌پی با نام گلبن ارائه کرده و در متریال‌های مختلف آماده فروش است.

در این راستا در سالن زیبایی سوفیا از سه رنگ جذاب سرمه‌ای، سفید و عسلی استفاده شده است که در نوع خود بسیار ترکیب جذابی است، همچنین در بخش سرشور این سالن زیبایی برای سرشورها از رنگ طوسی و همچنین سرمه‌ای تیره استفاده شده و کالربار آن را خاص کرده است. برای جلوگیری از پاشش آب و همچنین انتقال ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌ها نیز از دیوایدر شیشه‌ای بین سرشورها بهره گرفته شده است.

استفاده از تابلو و همچنین کف پوش طرح پارکت نیز از دیگر کارهایی است که در سالن زیبایی سوفیا انجام شده است. برآورد کارشناسان مجموعه پی‌ال‌پی برای تجهیز و دکور این سالن زیبایی در ایران امروز بیش از ۲ میلیارد تومان بودجه لازم است تا به طور کل فضا بدین شکل درآید.

در ادامه می‌توانید تصاویر این سالن زیبایی را مشاهده کنید:

اگر به این دست مطالب علاقه مندید پیشنهاد می‌کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید:

  1. مشتری خود را بشناسید و با او همدلی کنید
  2. چرا طراحان برای جامعه ضروری هستند؟
  3. انواع قرارداد پرسنل آرایشگاهی

 

اینستاگرام مجموعه پی‌ال‌پی را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *