لیزا الدریج و بیوگرافی او

لیزا الدریج یکی از برجسته‌ترین میکاپ آرتیست‌های مطرح و معروف دنیا است. غرایز هنری او برای طراحان، سردبیران و عکاسان و همچنین مدیران هنری کاملا مشهود است. استعداد و بینش لیزا، او را به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای تبدیل کرده است.
از نظر لیزا الدریج، آرایش چیزی فراتر از سطوح درخشان است، او آرایش را خلاقیت و انسانیت درآمیخته در هم می‌داند. او با سال‌ها تحقیق در حوزه تاریخ میکاپ در آخر در سال ۲۰۱۵ میلادی کتابی با عنوان “نقاشی صورت: داستان میکاپ” را منتشر کرد. این کتاب به سرعت به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز تبدیل شد و اکنون به بیش از ۹ زبان دنیا ترجمه و منتشر شده است. همگام با کتاب او در صنعت میکاپ و سالن زیبایی نیز برای خود نامی دست و پا کرد و او یکی از مجموعه‌داران بزرگ آرایش در جهان است. در موزه لیزا الدریج حتی نگدارنده رژ لب مربوط به آدری هیپبورن در سال ۱۹۵۴ نیز قرار دارد. این مجموعه از کارهای خلاقانه و همچنین برند خود لیزا الدریج نیز خبر می‌دهد.


مدل موی باب فرانسوی ترند این روزهای جهان


لیزا الدریج تا پیش از این در پاریس، نیویورک و لس آنجلس ایالات متحده زندگی و کار کرده است و اکنون نیز در لندن مستقر شده است. لیزا به طور منظم برای ارائه کارهای خود با عکاسان معروفی همچون نیک نایت، دن بیلیو کار می‌کند. مدل‌های او با نام هوگو کمته و مرت و مارکوس و هنرنمایی او اغلب در جلد نشریات بین المللی مانند وگ و بازار ظاهر می‌شود.
لیزا الدریج معمولا در اول فهرست سلبریتی‌ها برای آرایش و میکاپ هستند، کیت وینسلت، نیکل کیدمن و برندهایی همچون گوچی و پرادا و جیل سندر از مشتریان همیشگی لیزا هستند. لیزا در حال حاضر از مدیران لانکوم است که از سال ۲۰۱۵ به این مجموعه وارد شده است او الان متخصص در حوزه توسعه محصولات، کمپین‌های تبلیغاتی و استراتژی دیجیتال فعالیت می‌کند. او تا پیش از این در مسئولیت‌هایی همچون مدیر ارشد، سفیر برند و مدیر توسعه محصولات برندهایی همچون شنل، شیسیدو و بوتس ۷ را برعهده داشته است. اطلاعات لیزا در حوزه محصولات با بیش از ۲۰ سال سابقه فعال کاملا کامل شده و در شیمی آرایش عمیق و جامع است.
لیزا شاید یکی از اولین کسانی بود که در حوزه دیجیتال برای خود سایت راه اندازی کرد و برای شاید برای اولین بار میکاپ را به عرصه دیجیتال کشاند. در سال ۲۰۱۰ لیزا الدریج وارد یوتیوب شد و شروع به آموزش‌هایی در حوزه میکاپ کرد و تا به امروز بیش از ۲۱۰ میلیون بازدید در صفحه یوتیوب داشته است. وی در حالی که در شبکه اجتماعی برای خود دنبال کننده‌های فراوانی دارد و همچنین از سراسر دنیا مخاطب دارد هنوز بر روی دانش و پیشرفت خود متمرکز است.
لیزا الدریج در یوتیوب دانش و تخصص خود را با مخاطبان وفادار خود در میان گذاشته و در این خصوص برای مشاوره و توصیه‌های او ارزش قائل هستند وقت گذاشته و هنوز هم یکی از پر بازدیدترین صفحات را دارد. دیدگاه‌های لیزا همیشه مربوط به خودش است. او هیچ محتوای تبلیغاتی استفاده نمی‌کند و درآمد خود را از طریق یوتیوب تامین کرده و درخواست تبلیغات یا پرداختی از سوی شرکت‌ها برای تبلیغ محصولاتشان را نمی‌پذیرد. این استقلال به او کمک کرده تا راحت محصولات را استفاده کرده و نقد کند. او از سال ۲۰۱۶ درآمد یوتیوب خود را نیز به موسسات خیریه‌ای که بر روی آموزش و بهداشت زنان فعالیت می‌کنند اختصاص داده و سعی کرده درآمد اصلی خود را از طریق میکاپ بدست آورد.


کسب و کار آریشگاهی در دوران پساکرونا


در راستای اقدام منطقی بعدی برای لیزا الدریج و مسیر کسب موفقیت این بود که لیزا برند خود را ایجاد کند. در سال ۲۰۱۸ او مجموعه‌ای از کپسول‌های محدود رژ لب را راه اندازی کرد. استقبال بسیار از زیاد از رژلب‌های برند Velvet Lipsticks در عرض چند ساعت و فروش کامل آن‌ها در نوع خود بی‌نظیر بوده است. لیزا الدریج طیف رنگ‌ها و فرمول خود را گسترش داد با پیگیری این موضوع در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ از سوی خوانندگان مجله Temptalia به عنوان بهترین مارک زیبایی انتخاب شد. وی قصد دارد در سال ۲۰۲۱ دامنه جدیدی از محصولات برند خود را نیز وارد بازار کند.
یکی از مواردی که باید در لیزا الدریج پیدا کرد خلاقیت بالای اوست. امضای لیزا الدریج یکی از زیباترین امضاهای موضوعی در نوع خود به حساب می‌آید او با تلفیقی زیبا از اسم و حرفه خود امضای زیبایی را خلق کرده است.

منبع

× با کارشناسان ما مشورت کنید