جشنواره یلدایی تجهیزات آرایشگاهی

جشنواره یلدایی پی‌ال‌پی در سال کرونایی

در حالیکه شرایط اقتصادی بسیار ناگوار بوده و کرونا نیز بر اکثر کسب و کارها تاثیر منفی گذاشته است. بهتر است در این شرایط با طراحی دوباره و با استفاده از تجهیزات جدید آماده رقابت برای دوران پساکرونا باشید. جشنواره یلدایی تجهیزات

جشنواره یلدایی تجهیزات

با ساخت واکسن کرونا دور نیست که نسبتا شرایط به قبل از کرونا برگردد و سال ۱۴۰۰ با رشد اقتصادی روبه‌رو باشیم و از رکود ناشی از کرونا خارج شویم. در شرایط سخت پی‌ال‌پی در کنار شماست تا در یلدای کرونایی با انبوهی از تخفیفات در کنار شما باشد.

در جشنواره یلدایی مجموعه پی‌ال‌پی تا ۴۰ درصد تخفیف در تجهیزات آرایشگاهی برخوردار شوید و از خرید محصولات با کیفیت لذت ببرید.

در جشنواره یلدایی تجهیزات آرایشگاهی محصولاتی را خرید کنید که در عین کاهش قیمت از کیفیت بالا و برندهای معتبر بازار هستند. پی‌ال‌پی در این شرایط سخت نیز مشتریان و سالن‌داران تنها نگذاشته و همه محصولات خود را تا ۴۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

از ۲۵ آذر تا ۵ دی هر روز با تخفیف‌‌های شگفت‌انگیز محصولات آرایشگاهی برخوردار شوید و از خرید خود لذت ببرید. بدین منظور می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ما در اینستاگرام، شماره تلفن فروش و از طریق سایت مجموعه پی‌ال‌پی خرید خود را انجام دهید.

مجموعه پی‌ال‌پی با داشتن پکیج کامل محصولات و تجهیزات آرایشگاهی در کنار تیم تخصصی طراحی و اجرا می‌تواند پاسخ نیازهای شما را در این راستا بدهد و به عنوان یک مشاور امین در کنار شما باشد. بدین منظور می‌توانید جدیدترین پروژه‌های پی‌ال‌پی در کنار تجهیزات به‌روز آرایشگاهی را مشاهده کرده و بهترین خدمات را از ما دریافت کنید.

مجموعه پی‌ال‌پی در راستای رفع نیازهای کلیه سالن‌داران و ارائه انواع خدمات اجرایی، طراحی و تجهیزات آرایشگاهی بزرگترین مجموعه معماری و ساخت تجهیزات آرایشگاهی را راه اندازی کرده و با تجربه بیش از ۱۵ سال کار تخصصی در این حوزه در کنار شماست.

جشنواره یلدایی پی‌ال‌پی در دو دسته اصلی تجهیزات آرایشگاهی برگزار می‌شود. در حوزه تجهیزاتی مانند سرشور آرایشگاهی، صندلی کوپ، صندلی برقی و تخت برقی و همچنین در دسته مصنوعات چوبی همچون میز مانیکور، میز منشی، ترولی و آینه و کنسول برگزار می‌شود.

این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

مجموعه معماری و تجهیزات آرایشگاهی پی‌ال‌پی

× با کارشناسان ما مشورت کنید