دیزاین ناخن سالن ۲۰۲۱ میلادی

مد هر سال در واقع خط مشی سالن جدید در حوزه‌های مختلف را مشخص می‌کند یکی از جدیدترین مدهای جهان دیزاین ناخن است. در ادامه به انواع مدل دیزاین ناخن و مد سال ۲۰۲۱ میلادی می‌پردازیم.
دیزاین ناخن سال ۲۰۲۱ میلادی تاثیر مستقیمی از شرایط گرفته است همانطور که رنگ سال نیز تاثیر مستقیمی از حال و هوای روانی مردم دارد. هر روزی که می‌گذرد انواع مدل‌های جدید، زیباتر و البته پیچیده‌ترین خودنمایی می‌کنند.
همانطور که به خوبی می‌دانیم خدمات ناخن در سال‌های اخیر در کشور ما رواج بسیاری یافته و برای هر خانمی رسیدگی به ناخن جزو اولویت‌های او است. همچنین باید در نظر داشت که با رواج کاشت ناخن به دلیل زیبایی یا ضعیف و شکننده بودن ناخن کسب و کار این حوزه نیز رواج بسیاری یافته و یکی از خدمات پردرآمد است.


چگونه یک سالن ناخن راه اندازی کنیم؟


دیزاین ناخن پا
بیشتر افراد به ناخن دست و مانیکور کردن آن اهمیت می‌دهند تا پدیکور ناخن پا اما سلامت و البته طراحی ناخن پا یکی دیگر از خدماتی است که انجام شده و البته برای دیزاین آن نیز می‌توان وقت صرف کرد. البته باید این موضوع را در نظر گرفت که دیزاین ناخن پا بسیار ساده‌تر از دیزاین ناخن دست است.

دیزاین ناخن سال ۲۰۲۱
رنگ اصلی سال ۲۰۲۱ میلادی از ترکیب دو رنگ طوسی و زرد است و بسیاری از طراحی‌ها در این حوزه انجام می‌گیرد بنابراین مهم است که چه طرحی را برای ناخن در سال ۲۰۲۱ انتخاب می‌کنید که متناسب با رنگ سال باشد. می‌توانید با دیدن دیزاین‌های جدید ناخن از مانیکوریست خود بخواهید همان طرح را برای شما اجرا کند.

اگر مانیکوریست خوبی هستید باید سعی کنید در هر زمان از جدیدترین اتفاقات فعالیت خود و همچنین مدل‌های جدید و نحوه اجرا آن با خبر باشید و با تمرین بتوانید هم بهترین خدمات ارائه کنید و هم با به‌روز بودن در عرصه فعالیت خود مشتریان بیشتری را به سمت خود جل کنید.

طراحی کاشت ناخن
برای طراحی زیباتر روی ناخن بلندتر بودن ناخن خلی مهم است چون سطح بیشتری برای طراحی و دیده‌شدن ناخن وجود دارد برخی به صورت طبیعی ناخن‌های استخوانی زیبا و بلندی دارند و کسانی که ناخن‌های شکننده و شیشه‌ای دارند از روش کاشت ناخن استفاده می‌کنند.
همیشه در کاشت ناخن باید به جلوگیری از قارچ زدگی توجه کرد که پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.


قارچ کاشت ناخن و عوارض آن


تطبیق دیزاین ناخن با مناسب و لباس
بانوان با توجه به ماسبت‌ها و همچنین رنگ لبسا طراحی ناخن انجام می‌دهند. این کار با ابزارهای مخصوص انجام می‌شود. برای طراحی ناخن ابتدا باید لاک و برق ناخن داشت و از ابزارهایی مثل قلمو، سنگ‌های تزئینی، شابلون‌های دیزاین ناخن و … غیره استفاده کرد.
برای یک مانیکوریست ابزارهای دیگری نیز لازم است که می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مطلب زیرا مطالعه کنید


مانیکور در سالن زیبایی


اگر یک مانیکوریست حرفه‌ای هستید یا حتی قصد دارید در خانه برای نزدیکان خود کار مانیکور انجام دهید، شما در ابتدا به انواع تجهیزات آرایشگاهی نیاز دارید. یکی از این موارد میز مانیکور سالن زیبایی است. پیشنهاد ما این است از آخرین مدل‌های میز مانیکور مجموعه معماری پی‌ال‌پی دیدن کنید.
همچنین برای مشاوره در خصوص مانیکور و همچنین دیزاین و راه‌اندازی سالن ناخن می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام مجموعه معماری پی‌ال‌پی

× با کارشناسان ما مشورت کنید