سالن آرایشگاهی برتر سال ۲۰۲۱ در اروپا از نظر دیزاین و طراحی+قیمت

سالن آرایشگاهی برتر سال ۲۰۲۱ به انتخاب مجله معتبر SALONTODAY از نظر طراحی و دیزاین سه سالن هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. از نکات قابل توجه در این ۳ سبک طراحی می‌توان به نوع دیزاین دیوارها استفاده از بخش انتظار و آینه آیلند است، در این سالن‌ها به خوبی از فضا استفاده شده و بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است، معمولا از کمد بهره زیادی شده و در یکی از سالن‌ها به نظر می‌رسد یکی از روش‌های افزایش درآمد سالن که همان خرده فروشی است استفاده شده است.

سالن آرایشگاهی آلیا رز

از نکات مهم در طراحی و اجرای سالن آرایشگاهی آلیا رز می‌توان به استفاده از آجرهای خاص در دیواره و استفاده از آینه آرایشگاهی گلبن از محصولات کپی‌برداری شده در سبد محصولات پی‌ال‌پی است که کپی‌برداری شده از سبک محصولات مینروا است.

بر این اساس نحوه چینش این سالن یکی از مدل‌هایی است که می‌توان در سالن‌های ایرانی اجرا کرد و می‌تواند ترند شود. به گفته سرمایه گذار این سالن آرایشگاهی هزینه صرف شده برای این سالن بیش از ۱۲۰ هزار دلار معادل ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بوده است.

بر اساس برآورد مجموعه پی‌ال‌پی اجرا چنین دیزاینی در ایران نیز نزدیک به ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دربر خواهد داشت.

تصاویر سالن آرایشگاهی آلیا رز

سالن آرایشگاهی B.LUXE

این سالن آرایشگاهی در واقع یکی از کلاسیک‌ترین طراحی‌های انجام شده برای سال ۲۰۲۱ است، کف پارکت، دیوارهای خاص کلاسیک و استفاده از صندلی‌های شبیه صندلی ماهور در سبد محصولات پی‌ال‌پی در کنار آینه‌های دو طرف آیلند زیبایی خاصی به این سالن بخشیده است.

کلیه تجهیزاتی که برای این سالن آرایشگاهی استفاده شده است را مجموعه پی‌ال‌پی می‌تواند در حوزه تجهیزات بسازد و از نظر طراحی نیز محدودیتی وجود ندارد بر همین اساس این طرح برای سالن‌هایی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر مربع یا در اندازه کوچک‌تر تا ۱۰۰ متر مربع قابل اجرا است.

این سالن که تخصصی مو بوده و با سرمایه‌گذاری ۱۲۰ هزار دلاری انجام شده و مشابه چنین سالنی با توجه به تعداد تجهیزات بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

تصاویر سالن آرایشگاهی B.LUXE

سالن آرایشگاهی گاوالی

این آرایشگاه به سبک خیلی از سالن‌های زیبایی در تهران نزدیک است چیزی که نظر را بیشتر جلب می‌کند ترند شدن آینه آیلند دو طرفه گلبن است که بیش از پیش مخاطب را به خود جلب می‌کند.

این سالن نیز برای تاسیس بیش از ۱۰۰ هزار دلار هزینه داشته و این رقم حوزه اجرا، طراحی، دکور و همچنین تجهیزات بر اساس برآورد کارشناسان معماری، تجهیزات و عمران در مجموعه پی‌ال‌پی نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه دربر خواهد داشت.

تصاویر سالن آرایشگاهی گاوالی

 

× با کارشناسان ما مشورت کنید