سالن آرایشگاهی ساده

سالن آرایشگاهی دیگری در راستای سلسله مطالب معرفی سالن آرایشگاهی در سطح جهان در نظر گرفته‌ایم به سالن ساده‌ای اختصاص دارد که باید بدانیم تنها و تنها سه سال بعد از طراحی و اجرا سالن قبلی در راستای گسترش فعالیت و احساس کمبود فضا در سالن قبلی به فکر طراحی دوباره در فضای جدید افتاده است.

از نظر دکوراسیون سالن آرایشگاهی شاید بتوان با تغییر در شرایط فعلی هر سالن و طراحی دوباره همان مکان را به فضای بهتری برای ادامه کسب و کار تبدیل کرد. از همین رو اگر قصد تغییر فضای کاری خود را دارید قبل از این کار با یک شرکت تخصصی دکوراسیون سالن زیبایی مشورت کنید شاید بتوانید با تغییر دکوراسیون همان فضا به بهینه‌ترین حالت ممکن تبدیل کنید.

این پروژه سالن آرایشگاهی انتخابی ما از نظر متراژ دارای ۱۱۴ مترمربع بوده و قرار است در فضای جدید و البته اجاره‌ای احداث شود از همین رو سرمایه‌گذار محیطی را انتخاب کرده که به درازای ۲۸ متر  و عرض ۴٫۴ متر است. با توجه به اجاره‌ای بودن فضا و همچنین با توجه به پلان اصلی فضا به روشی ساده پیکربندی شده و برای اجرا آماده شده است.

علاوه بر این، با استفاده بهینه از طول این واحد تجاری طراحان و مجریان معتقدند که می‌توانستند فاصله مشخصی را بین هر فضا حفظ کنند و در حالی که آن‌ها را به یکدیگر متصل کردند. نگه داشتن تعداد پارتیشن‌ها به حداقل مطلق و رنگ آمیزی کل فضای سفید به یک احساس انتزاعی دست یافت.

همیشه این نکته اهمیت لازم را دارد که سلیقه و وسواس خاص مالک در دکوراسیون و طراحی ظاهری موثر است. کارفرما در این پروژه درخواست کرده است که فضای عملکردی در قسمت آینه طراحی شده قرار گیرد و در طراحان در جواب او گفته‌اند: ما فکر میکنیم که آیا می‌توانیم دیوارهای قابل انعطاف ایجاد کنیم و هیچ محدودیتی در عملکرد آن‌ها اعمال نکنیم.

در هر حال بین تیم ژاپنی و کارفرمای آن‌ها در سالن آرایشگاهی در حال ساخت بحث‌های متعددی شکل گرفته است، پیرامون راحتی مشتری، فضای لازم برای هر کاری که لازم انجام شود، عدم تداخل بین کارها و لاین‌های مختلف و باید طراحان از این موضوع استقبال کنند. چون به گرفتن اطلاعات نسبت به کسانی که در فضای آرایشگاهی در حال کار هستند می‌تواند به نوآوری تازه‌ای تبدیل شود.

حال تصاویر نهایی این پروژه سالن آرایشگاهی را مشاهده می‌کنید که در سادگی مطلق دارای فضایی شاد و البته کاربردی است.


ما در شرکت معماری پی‌ال‌پی و در دپارتمان تخصصی دکوراسیون سالن زیبایی کاملا در اختیار کارفرما بوده و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نظرات او به خوبی نمود یابد. یکی از دلایلی که بعد از طراحی اولیه طراحی سه‌بعدی به مشتری ارائه می‌شود حکایت از همین موضوع بوده و بهترین‌های مشتری بر اساس دلخواه او تبدیل می‌شود.

منبع

× با کارشناسان ما مشورت کنید