سالن زیبایی خود را برای پساکرونا رنگ و لعاب دهید

اگر سال ۲۰۲۰ تجربه‌ای در اختیار ما قرار داده باشد درحالی که در شرایط کرونایی نیز قرار داریم، این است که به شدت نیازمند هوایی تازه در سالن‌ زیبایی هستیم. از آنجا که بسیاری از ما، زمان بیشتری را در خانه گذرانده‌ایم، برای رشد بیشتر کسب و کار آرایشگاهی خود نیازمند هوای تازه هستیم. حال باید ببینید به نسبت شرایط چگونه می‌توان این هوای تازه را در سالن ایجاد کرد.
برای دوران پساکرونا زمان مناسبی است که میزهای کسل کننده را کنار گذاشته و رنگ و لعاب تازه‌ای به فضای خود بدهید. این موضوع را از این نظر نمی‌گوییم چون شما این مطلب را در یک سایت تخصصی دکوراسیون سالن زیبایی می‌خوانید، ما این موضوع را مطرح کرده‌ایم چون مشتریان شما به شدت نیاز دارند تا پس از مدتی که به سالن برمی‌گردند با فضایی نو مواجه شده و از حضور خود در محیطی بیرون از خانه لذت ببرند.
رنگ این قدرت را دارد که به طور کامل روحیه و فرهنگ سالن شما را متحول کند. اکنون که به خوبی می‌دانید تغییر فضا به شدت در اولویت است این موضوع می‌تواند برای خود شما نیز جذاب بوده و محیط کار را برای شما لذت بخش کند. رنگ‌ها و تغییر فضای کسب و کارتان کمی به گرما و نشاط مشتریان اضافه می‌کند و این نشان می‌دهد شما به فکر آنان هستید و این در نهایت به خوش‌بینی و وفاداری مشتریان به سالن زیبایی شما می‌شود.
اگر ظرفیت محدودی دارید یا سالن خود را به طور کامل بازنکرده‌اید یا قابلیت تعطیلی تا رفع کامل کرونا را دارید. اکنون ممکن است فرصت مناسبی باشد تا همه چیز را تر و تازه کنید. این موضوع به شما این کمک را می‌کند تا در آینده در قبال رقبا کم نیاورده و از قبل مزیت رقابتی را ایجاد کرده باشید.

اگر به فکر تغییر دکوراسیون کامل سالن زیبایی خود نیستید می‌توانید تجهیزات آرایشگاهی خود را نو کنید، میز مانیکور، آینه و کنسول یا حتی انواع صندلی‌ها را برای سالن خود خریداری کنید. یا حتی می‌توانید با همان تجهیزات صرفا روی دیوارها یا حتی جانمایی‌ها تغییر ایجاد کنید و در واقع چینش تازه‌ای به سالن زیبایی خود بدهید. این بسیار می‌تواند در هزینه تجهیزات صرفه‌جویی کرده اما مشتریان را وارد فضای تازه‌ کند.
هر وقت حرف از دکوراسیون می‌شود این تصور پیش می‌آید که باید هر آن چیزی که هست را دور ریخت و از نو همه چیز را درست و خریداری کرد اما واقعا اینطور نیست. شاید یک معنی همین موضوع باشد اما با توجه به شرایط اقتصادی لازم نیست هر آن‌ چیزی که دارید را فدای دکوراسیون جدید کنید بلکه می‌توانید با همکاری یک شرکت معماری و تخصصی در حوزه سالن زیبایی دنیای تازه‌ای برای کسب و کار خود ایجاد کنید، با همان وسایل و همان تجهیزات و حداکثر آن‌ها را دوباره رنگ کنید یا به طور مثال چرم صندلی‌های سالم را تعویض کنید.
مهمترین اصل در طراحی یک سالن تزریق هوای تازه طراحی به سالن است. با استفاده از رنگ، تایپوگرافی و چیدمان تخصصی و نو می‌توانید رنگ و لعاب مشتری پسند به سالن زیبایی خود بدهید و روز به روز به حرفه‌ای بودن خود اضافه کنید.
این موضوع را جور دیگری هم می‌شود دید به جای آن‌که کار بنایی کنید و دیزاین ظاهری را تغییر دهید چیدمان و تجهیزات خود را نو کنید. در این شرایط اقتصادی ممکن است سالن شما اجاره‌ای باشد پس وقت آن رسیده این رنگ و لعاب تازه را در تغییر تجهیزات ایجاد کنید. مدل آینه و کنسول یا میز را تغییر دهید. رنگ تجهیزات را تغییر داده تا حس مشتری به سالن زیبایی شما حس تازه و نشاط آوری باشد.
پیشنهاد ما این است حتی اگر قصد ندارید تجهیزات یا دکوراسیون جدید برای سالن زیبایی خود ایجاد کنید بهتر است با تابلو جدید، چرم جدید برای تجهیزات یا حتی یک آفر تبلیغاتی جدید شرایط را برای وفاداری مشتریان خود بالا ببرید.

 

منبع: SALONTODAY

× با کارشناسان ما مشورت کنید