سالن ناخن کوچک ۳۰ متری خودت را داشته باش

سالن ناخن کوچک ۳۰ متری شاید برای بسیاری بی فایده بوده چون این نوع از سالن را با سالن‌های بزرگ ۲۰۰ متری مقایسه می‌کنند، در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم چگونه یک سالن ناخن کوچک ۳۰ متری داشته باشید و هم مشتری زیادی را جذب سالن خود کنید و همین‌طور اگر برای کسی کار می‌کنید بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید.

اولین گام در راه‌ اندازی یک سالن ناخن داشتن مهارت لازم در این کار است. برای کسب مهارت باید به مراکز فنی و حرفه‌ای مراجعه کرده و مدرک آرایشگری بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید. سالن ناخن کوچک ۳۰ متری برای شما که سال‌ها در آرایشگاه دیگران کار کرده‌اید و مدیریت مشتریان، مدیریت کارکنان و حفظ مشتری را یاد گرفته‌اید کار چندان سختی نیست.

سالن ناخن کوچک ۳۰ متری کوچک اما حرفه‌ای

قبل از هرچیزی باید بیان کنیم که بسیاری سوال می‌کنند که مگر امکان دارد سالن به این کوچکی کارایی لازم را داشته باشد؟ جواب ما این است که بله، همین الان هم بسیاری از سالن‌‌هایی با متراژ کوچک هم هستند که حتی درآمدهای بالایی هم دارند، اما پیشنهاد ما این است که کار خود را حرفه‌ای پیش ببرید، مجموعه پی‌ال‌پی با بیش از ۱۵ سال سابقه کار تخصصی دکوراسیون سالن زیبایی هیچوقت پیشنهاد نمی‌کنیم که چند کار را در محیط به کوچک انجام دهید زیرا کنترل کارکنان، تعداد آن‌ها، نوع خدمات ارائه شده همه تحت تاثیر قرار می‌گیرد. اما قطعا این متراژ را برای راه اندازی سالن‌های ۳۰ تا ۵۰ متری که فعالیتی تخصصی دارند، توصیه می‌کنیم. همچنین باید این موضوع را در نظر بگیرید که اتحادیه به سالن‌های بالای ۱۸ متر مربع مجوز می‌دهد اما به نظر کارشناسان ما کف مطلوب بین ۳۰ تا ۵۰ متر مربع است.

سالن ناخن کوچک ۳۰ متری و چالش انتخاب لوکیشن

قبل از هر کاری رقبای خود را بشناسید، هیچگاه در کنار سالن زیبایی معروف نباید کار تخصصی ناخن خود را راه اندازی کنید بلکه باید در محیطی کار خود را آغاز کنید که پتانسیل جذب مشتری برای سالن ناخن کوچک ۳۰ متری را داشته باشد. همین موضوع خود چالش بزرگی‌ است، اما همانطور که در ادامه خواهیم گفت اصلا نگران نباشید چون هزینه‌های شما به مراتب کمتر است و هم فعالیت‌های لازم برای شناساندن کار خود محدود و قابل انجام است.

نقش دکوراسیون در سالن ناخن کوچک ۳۰ متری

نقش معماران در طراحی یک سالن ناخن کوچک ۳۰ متری بسیار حیاتی است، این دغدغه را درک می‌کنیم که در فضای معمولا اجاره‌ای آن هم کوچک نباید به بافت بنا دست زد اما یک معمار ماهر می‌تواند جوری برای شما با هزینه بسیار معقول سالن ناخن ۳۰ متری را دیزاین کند که کسی فکر نکند فضای شما کوچک و شلوغ است.

 انتخاب تعداد لاین مانیکور و پدیکور در سالن ناخن کوچک ۳۰ متری

ابتدا باید در نظر گرفت که سالن ناخن کوچک ۳۰ متری چند لاین مانیکور و چند لاین پدیکور دارد، همین موضوع کافی است با توجه به نقشه مکان شما به این نتیجه برسید که برای این کار که بتوان بهینه‌ترین حالت ممکن را پیدا کرد نیازمند یک مشاور خوب در این حوزه هستید.

ابتدای کار می‌توانید بازدید مکان و مشاوره برای انتخاب مکان است در این حوزه می‌توانید از کارشناسان پی‌ال‌پی استفاده کرده و برای چیدمان هریک از لاین ‌ها باید طرح اولیه پلان آماده شود، در این راستا نیز آتلیه تخصصی دپارتمان طراحی سالن زیبایی پی‌ال‌پی به راحتی سالن را برای شما بهینه طراحی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد و همچنین می‌توانید طراحی سه بعدی را نیز از مجموعه ما بخواهید تا حتی بدانید چه تابلویی را باید استفاده کنید یا رنگ دیوارها باید به چه شکلی باشد. همین موضوع به شما در شکل نهایی کار بسیار کمک می‌کند.

تجهیزات سالن ناخن کوچک ۳۰ متری

یکی دیگر از نکاتی که قطعا در تعیین بودجه شما موثر تجهیزات است، تجهیزات اولیه برای یک مانیکوریست یا پدیکوریست بر اساس لاین مختلف می‌تواند حائز اهمیت باشد. تجهیزات تخصصی ناخن مانند سوهان و غیره که مربوط به خود مانیکوریست است اما شما به عنوان یک مدیر در سالن ناخن کوچک ۳۰ متری خود باید تجهیزات اولیه مانند میز مانیکور و همچنین صندلی کوپ و تابوره استادکار را تهیه کنید.

در این راستا در حوزه تجهیزات اولیه می‌توانید از ما خرید کنید در واقع یک پکیج کامل از انواع میز مانیکور، صندلی کوپ و صندلی تابوره در سبد محصولات پی‌ال‌پی است که به راحتی می‌توانید انتخاب کنید، حتی در انتخاب میز مانیکور آزاد هستید تا هر طرحی که می‌بینید انتخاب کرده تا ما در کارخانه مصنوعات چوبی عینا آن را بهینه سازی و استاندارد کرده و همان طرح میز دلخواهتان را در سالن تحویل بگیرید، حتی این امکان وجود دارد تا در حین طراحی از ما بخواهید تا میز مورد نظر را برایتان طراحی کنیم.

با توجه به این توضیحات عملا شما طرحی را دست خواهید داشت که با تجهیزاتی که خریداری می‌کنید از نظر رنگ، چینش و ابعاد و اندازه کاملا خوانایی داشته و سالن ناخن کوچک ۳۰ متری خود را داشته باشید.

از این رو می‌توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر لینک زیر را دنبال کنید و یا به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

پـــــروژه‌هــــای مجموعه معماری و دپارتمان تخصصی سالن زیبایی پی‌ال‌پی

× با کارشناسان ما مشورت کنید