سرشور آرایشگاه و نکاتی که باید در خرید آن رعایت کنیم

سرشور آرایشگاه در دو نوع اصلی نشسته و ایستاده تولید می‌شوند. سرشورهای نشسته انواع مختلفی دارند که در طرح و مدل‌ با یکدیگر متفاوت هستند و در اصطلاح تنوع بیشتری نسبت به مدل‌های ایستاده دارند

ابعاد سرشور آرایشگاه

سرشور سالن زیبایی در ابتدا باید نسبت به ابعاد سالن سنجیده شود. معمولا برای سالن زیبایی از سرشور نشسته استفاده شده و بر اساس هماهنگی با دیگر تجهیزات آرایشگاهی سالن باید انتخاب شود.

اجزا تشکیل دهنده یک سرشور آرایشگاه

سرشور آرایشگاه از چند بخش درست شده است که از جمله آن می‌توان به کاسه، شیرآلات، نشیمنگاه و پایه اشاره کرد. کاسه سرشور در دو نوع ثابت و متحرک است و حتما باید به جای سر و راحتی استفاده از در پایین کاسه سرشور دقت لازم را داشت. شیرآلات سرشور از دو جنبه حائز اهمیت است ابتدا کیفیت شیلنگ استفاده شده در سرشور و دیگری باز و بسته کردن آب و برخی به حالت‌های مختلف پاشش آب نیز حساس سهتند که باید به سری شیلنگ نیز توجه داشت. از دیگر قسمت‌های سرشور به پایه آن باید اشاره کرد، پایه‌های سرشور معمولا از جنس فایبرگلاس است که هم نسبت به آب مقاومت داشته و همچنین از استحکام لازم برخوردار است. نشیمنگاه سرشور نیز بخش سلیقه‌ای کار است که از جنس چرم است و از نظر تنوع رنگ نیز محددیت برای آن وجود ندارد.

لوله کشی سرشور سالن زیبایی
باید پیش از هرچیزی سازنده یا دکور سالن زیبایی را برای لوله کشی سرشور آرایشگاه اماده کرده باشد زیرا لوله تخلیه و شیر آب گرم و سرد از واجبات یک سرشور سالن زیبایی است.

در ادامه تعدادی از مدل‌های سرشور سالن زیبایی که در سبد محصولات پرشین کلاسیک است را میبینید.

برای سفارش سرشور مورد نظر خود می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۸۹۲۴۸ یا شماره واتساپ ۰۹۱۰۱۷۶۱۶۵۵ ارتباط حاصل فرمائید و همچنین برای آشنایی با دیگر تجهیزات آرایشگاهی پی‌ال‌پی به اینستاگرام PLPSHOPCO ارتباط برقرار نمایید.

× با کارشناسان ما مشورت کنید