سیستم‌های نوبت دهی آنلاین چه تاثیری در رشد مشتریان آرایشگاه دارد؟

سیستم‌های نوبت دهی آنلاین یکی از ابزارهای جدیدی است که می‌تواند در اداره سالن زیبایی یا آرایشگاه به شما کمک کند، همین موضوع می‌تواند به رشد مشتریان شما کمک کرده و نظم در سالن زیبایی شما را بالا ببرد. در ادامه مزیت‌های نوبت‌دهی آنلاین و ارائه خدمات غیر حضوری نوبت‌دهی را مرور می‌کنیم

۱٫کنترل ازدحام مشتریان در آرایشگاه زنانه

با استفاده از سیستم‌های رزرواسیون یا نوبت دهی این اجازه را به خودتان می‌دهید با توجه به موج گرما، کرونا و آرامش خاطر مشتریان از ازدحام در سالن خود برای گرفتن وقت و نوبت می‌کاهد و همچنین سیستم‌های آنلاین به خوبی باعث ایجاد نظم در وقت‌دهی داشته و از سیستم الکترونیکی جای سیستم دستی را برای نوبت دهی می‌گیرد.

۲٫آزادی عمل منشی در سالن زیبایی

استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین و استفاده از این سبک از نرم افزارها بدون نیاز به اپراتور برای هماهنگی، پاسخ‌دهی و بی نظمی باعث می‌شود تا نوبت دهی دقت بالایی پیدا کرده و عملا منشی را از سردرگمی خارج کرده تا بتواند با مشتریان برخورد بهتر، پاسخگویی بالاتری داشته باشد. این امر باعث خواهد شد تا روند بهتری در سالن شکل گرفته و از مراجعه بی مورد و همچنین ازدحام در سالن در شرایط کرونایی و گرمای تابستان رهایی یابید.


وظایف منشی در سالن زیبایی


۳٫وقت بیشتری را با مشتریان خود بگذرانید

سیستم نوبت دهی آنلاین در آرایشگاه این کمک را به شما می‌کند تا بتوانید با تنظیم وقت به راحتی وقت بیشتری را با مشتریان خود گذرانده و نگران مراجعات بی مورد نباشید تا بتوانید محیط کار را هم برای خود و مشتریان لذتبخش‌تر کرده و تجربه‌های بی نظیری نسبت به رقبا برای مشتریان ایجاد کنید.

۴٫نوبت دهی ۲۴ ساعته و بدون معطلی

بسیاری از سالن‌های آرایشگاه با استفاده از سیستم دستی هنوز محدود به زمان و مکان هستند و عملا در ساعاتی که منشی حضور ندارد عملا نوبت دهی مختل شده و اگر از سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده کنید در هر زمان از طول شبانه روز می‌توان مشتری جذب کرده و مشتری هر زمان که دوست داشت و از نظر او شرایط برای مراجعه به آرایشگاه مهیا بود نوبت خود را دریافت کند.

۵٫سیستم یادآوری خودکار نوبت دهی آنلاین آرایشگاه

از دیگر مزیت‌های رزرواسیون آنلاین در تابستان این است که شما صرفا در جریان جذب مشتری خود قرار گرفته‌اید و دیگر نیاز نیست برای یادآوری تک به تک با مشتریان تماس بگیرید بلکه سیستم یادآوری خودکار برنامه‌های رزرواسیون آنلاین، عملا خود سیستم به آن‌ها یادآوری می‌کند.

به طور کلی سیستم نوبت دهی آنلاین باعث خواهد شد تا آرایشگران فعال در سالن شما نیز از مشتریان خود آگاه بوده و به راحتی خدمات خود را ارائه و آگاهانه برخورد کنند. این سیستم باعث خواهد شد تا هم در زمان و هم در شرایط بهینه در آرایشگاه عمل کرده و از کسب و کار خود لذت ببرید.

در پایان خوشبختانه در ایران نیز سیستم‌های مختلفی برای نوبت دهی آنلاین تخصصی آرایشگاه ایجاد شده که شما می‌توانید برای خدمات آنلاین خود از آن‌ها بهره ببرید

اینستاگرام مجموعه پی‌ال‌پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *