شارلوت تیلبری میکاپ آرتیست معروف انگلیسی

شارلوت تیلبری یکی از برگزیدگان امپراطوری انگلستان در حوزه میکاپ است، این میکاپ آرتیست انگلیسی بنیانگذار و رئیس ارشد خلاقیت برند خلاقیت خود است و محصولات آن در حوزه آرایش و مراقبت از پوست است. شارلوت تیلبوری یکی از میکاپ آرتیست‌های مجله وگ بوده و سفیر بین المللی زنان نیز هست.
شارلوت تیلبری در مدرسه میکاپ Glauca Rossi تحصیل کرده است و کار خود را در زمینه آرایش به کمک کری گرینول آغاز کرد.
کارهای تیلبری را می‌توان در مجلات مد از جمله مجله وگ، لاو و Vanity Fair استفاده شده است تیلبری با مشاهیری مانند کیت ماس، کیم کارداشیان وست و جیزل بوندچن و و کلای حقوق بشر آمال کلونی همکاری کرده است.


شش اشتباه رایج در مدیران سالن زیبایی


افتخارات
شارلوت همچنین در هفته مد در نیویورک، میلان، پاریس و لندن کار می‌کند و به عنوان مدیر آرایشی نمایشی برندهای کاوالی، مک‌کوین، میو میو، پراد فعالیت کرده است. در گذشته، تیلبری با طراحانی مانند تام فورد و بوربری در کارزارهای زیبایی و همچنین به عنوان مدیر خلاقیت تام فورد و هلنا روبنشتاین همکاری کرده است.
شارلوت تیلبری به دلیل خدمات صنعت زیبایی و آرایشی در سال ۲۰۱۸ از ملکه انگلستان مدال دریافت کرده است. بعلاوه این میکاپ آرتیست در سال ۲۰۱۲ Rodial Award را از آن خود کرده و در سال ۲۰۱۴ نیز برنده جایزه CEW Achiver شده است و همچنین این آرایشگر بریتانیایی نامزد کسب Vouve Clicquot شده بود. در پایان فهرست افتخارات شارلوت تیلبری می‌توان قرار گرفتن نام او در سال ۲۰۱۳ در فهرست ۵۰۰ میکاپ آرتیست برتر جهان قرار گرفت.
او در سال ۲۰۱۲ یوتیوب خود را راه اندازی کرد، ارائه آموزش و نکات و ترفندهای آرایشی را با حضور افراد مشهوری از جمله کیت ماس و اولیویا کالپو ارائه کرده است. در سپتامبر ۲۰۲۰ کانال یوتیوب آن نزدیک به ۸۰ هزار دنبال کننده داشته است.


همراه با میکاپ آرتیست‌های بین‌المللی: بیوگرافی لیز الدریج


شرکت زیبایی
در سال ۲۰۱۳ شارلوت تیلبری نام تجاری خود را با نام خود آغاز کرد مجموعه‌ای از محصولات که در حوزه مراقبت پوستی و آرایش در لندن فعال است. او توانست یکی از بزرگترین فروش محصولات زیبایی را از آن خود کند. این برند اکنون در فروشگاه‌های بزرگ مانند هاروی نیکولز، هارودز، فنویک و همچنین برگدورف گودمن، نوردستروم در ایالات متحده موجود است.
شارلوت تیلبری در نوامبر سال ۲۰۱۵، فروشگاه محصولات خود را در کاون گاردن لندن افتتاح کرد و از آن زمان تاکنون ده فروشگاه مستقل راه اندازی کرده است. به ترتیب فروشگاه‌های این برند در لندن، لس‌آنجلس، هنگ کنگ، قطر، دبی، ابوظبی و کویت ایجاد شده و بزرگترین فروشگاه شارلوت تیلبری در کویت قرار دارد که در دو طبقه به صورت اختصاصی ساخته شده است.
محصولات برند شارلوت تیلبری در کشورهای انگلیس، آمریکا، کانادا، هنگ‌کنگ، سنگاپور، هلند، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ایرلند، امارات متحده عربی، قطر و کویت در دسترس بوده از طریق فروش آنلاین به ۷۶ کشور دنیا صادر می‌شود.
در ژوئن ۲۰۲۰ شارلوت تیلبری همکاری خود را با برند پیوگ اسپانیا در حوزه عطر و ادکلن را اعلام کرد. و اکثریت سهام خود را به این شرکت بزرگ اسپانیایی واگذار کرد هرچند با سهامی که نزد شارلوت تیلبری باقی ماند، تیلبری همچنان به عنوان رئیس و مدیر ارشد این شرکت در حال فعالیت است.
شارلوت تیلبری هم اکنون یکی از بزرگترین میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای در حوزه زیبایی است و کار خود را از سطج پایینی آغاز کرده و امروز در سایه تلاش خود به بالاترین جایگاه ممکن در صنعت زیبایی رسیده‌است .

سایت شارلوت تیلبری

× با کارشناسان ما مشورت کنید