صندلی کوپ مربعی

صمدلی کوپ مربعیصندلی کوپ مربعی از آن دسته از صندلی‌های آرایشگاهی است که از نظر قیمت به نسبت دیگر صندلی‌های کپ ارزان‌تر بوده و از نظر فرم و راحتی بسیار مناسب است.
صندلی کپ مربعی یا کوپ به نوعی از صندلی‌های آرایشگاهی گفته می‌شود که از نظر ظاهری تنوع بسیاری داشته و معمولا چرخ‌دار است برخلاف دیگر محصولاتی که پایه‌های ثابت و به مراتب سنگینی دارند اما این صندلی‌ها را نیز می‌توان بدون چرخ تولید کرده تا کارکردهای دیگری نیز داشته باشد. بسیاری در سالن زیبایی برای لاین مانیکور از صندلی کوپ استفاده می‌کنند.
صندلی کوپ مربعی معمولا برای میکاپ استفاده شده و البته در مواردی به عنوان صندلی پدیکور نیز از آن بهره گرفته شده است. صندلی کوپ مربعی هم به صورت جک دستی و هم پدالی در کارخانه پرشین کلاسیک همکار و تولیدکننده صندلی‌های مجموعه پی‌ال‌پی تولید می‌شود.

مشخصات فنی صندلی کوپ مربعی

صندلی‌های کوپ معمولا نه بسیار بزرگ‌ هستند که دست و پا گیر باشند نه آنقدر کوچک‌اند که راحتی را برای مشتری فراهم نیاورد از همین رو چند نکته فنی در صندلی‌های کوپ بسیار حائز اهمیت است.
۱. صندلی کوپ باید از جک مناسبی برخودار باشد زیرا بر اساس قد مشتریان سالن زیبایی، جک استفاده زیادی داشته و از همین رو بسیار حائز اهمت است.
۲. نباید از فوم گرم یا اسفنج در کف آن استفاده کرد، هرچند فوم سرد در ابتدا کمی سفت به نظر می‌آید اما باید این مسئله را در نظر داشته باشیم که این نوع از فوم در مقابل کوبیدگی مقاومت بیشتری نسبت فوم گرم دارد و از هر لحاظ بهتر است.
۳. در طراحی آن از پشتی بلندی استفاده نشده باشد که میکاپ آرتیست نتواند به راحتی به کار خود رسیدگی کند.
موارد فوق همه در طراحی و استفاده از محصولات با کیفیت کوپ مربعی از آن بهره گرفته شده است.

صندلی کوپ مربعی از نظر ابعاد و اندازه

ابعاد صندلی کوپ مربعی

این صندلی در قسمت نشیمنگاه ۴۳ سانتی‌متر، قسمت تکیه‌گاه ۴۶ سانتی‌متر و ابعاد بیرونی آن ۶۶ سانتی‌متر در ۶۰سانتی‌متر است. ارتفاع صندلی کوپ مربعی از کف تا بالاترین نقطه آن نیز ۹۵ سانتی‌متر است.
روکش صندلی کوپ
با توجه به تنوع چرم موجود در بازار ما با ارائه بهترین کالیته‌های چرم به مشتریان سلیقه و نظر آن را تامین کرده و در این راستا با خیلی از تولیدکنندگان چرم و پارچه‌های مناسب همکاری می‌کنیم از همین رو محدودیت از نظر رنگ، طرح یا جنس روکش وجود ندارد.

ضمانت و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات پرشین کلاسیک که از سوی شرکت پی‌ال‌پی عرضه می‌شود دارای یک سال گارانتی بوده و تا ۱۰ سال از پشتیبانی خدمات برخوردار است. محصولات ما با دقت بسیار در دوخت، موتور و تجهیزات جانبی ساخته شده است.
صندلی کوپ مربعی همانطور که پیش از این اشاره شد ارزان‌ترین محصول در میان صندلی‌های آرایشگاهی مجموعه پی‌ال‌پی بوده و همچنین تمام استانداردهای کیفیتی را دارا است.
برای سفارش این محصول می‌توانید به آدرس سایت فروشگاهی پی‌ال‌پی مراجعه کنید و با دیگر محصولات این مجموعه آشنا شوید یا برای استعلام قیمت روز این محصول با جنس مورد نظر با شماره‌ ۸۸۷۸۹۲۴۸ تماس گرفته یا از طریق اینستاگرام ما به آدرس plpshopco از طریق دایرکت آخرین اطلاعات این محصول را جویا شوید
× با کارشناسان ما مشورت کنید