چگونه یک صندلی کوپ با کیفیت بخریم؟

صندلی کوپ یکی از انواع صندلی‌های آرایشگاهی است که در شکل‌های مختلف طراحی و ساخته می‌شود. صندلی کوپ در سالن زیبایی زنانه، پیرایش‌گاه‌های مردانه و آموزشگاه‌های زیبایی استفاده می‌شود. کاربرد اصلی صندلی‌های کوپ در اصلاح مو است. این صندلی طوری طراحی شده است که راحتی و آسایش را برای نشستن طولانی مدت برای مشتریان آرایشگاه‌ها فراهم آورد.


صندلی کوپ به چه شکل است؟
از انواع مختلف صندلی‌های سالن زیبایی می‌توان به صندلی برقی، صندلی کوپ، تابوره و صندلی میکاپ اشاره کرد، در این میان صندلی کوپ در بیشتر موارد برای کار روی مو استفاده شده و از نظر شکل و ظاهر انواع مختلفی دارد، شکل‌های طراحی شده برای صندلی کوپ دایره‌‌ای، مربعی، چند ضلعی، دسته‌دار و بدون دسته است که بنا بر سلیقه مشتری برای هر سالن زیبایی انتخاب و استفاده می‌شود. همه صندلی‌های کوپ دارای جک بوده و در دو نوع دستی و پدالی تعبیه شده و امکان چرخش به طرفین را فراهم می‌کند.


جنس پایه و بدنه صندلی کوپ از چیست؟
جنس پایه و بدنه صندلی کوپ همه از استیل یا فلز بوده که از نظر زنگ زدگی می‌توان به جنس استیل پایه‌های صندلی کوپ اشاره کرد از همین رو تفاوت کیفیت اصلی در جنس این نوع بدنه را می‌توان همین موضوع قرار داد و از نظر جذابیت ظاهری نیز استیل شفاف‌تر بوده و بسیار چشم‌نواز است. بر همین اساس عمر بدنه صندلی کوپ نیز افزایش می‌یابد.


جنس نشیمنگاه صندلی کوپ از چیست؟
قسمت تکیه‌گاه و نشیمنگاه صندلی کوپ باید از دو جنبه مدنظر قرار می‌گیرد بدین صورت که قسمت نشیمنگاه علاوه بر راحتی باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد که علاوه بر نرمی خاصیت ارتجاعی خوبی داشته باشد و در زمان طولانی نباید دچار فرورفتگی و کوبیده شدن شود. بسیاری از فعالان این عرصه از فوم برای نشیمنگاه استفاده می‌کنند که در دو نوع سرد و گرم تعریف می‌شود که نوع سرد آن از خاصیت و کیفیت ارتجاعی بهتری برخوردار بوده و در نوع خود گران‌تر است. جنس روکش تمامی صندلی‌‌های کوپ باید از جنس چرم بوده که از دو نظر حائز اهمیت است، اول آن‌که چرم قابلیت شستشو داشته و از این بابت بسیار در سالن زیبایی به کارآمده و دوم آن‌که چرم تنفسی برای تعریق و راحتی مشتری بسیار راحت بوده و از سرخوردگی جلوگیری می‌نماید.


استفاده طولانی مدت صندلی کوپ در سالن زیبایی
صندلی کوپ یکی از انواع صندلی آرایشگاهی است که در سالن زیبایی طولانی مدت استفاده می‌شود، بدین معنی که زمان زیادی را مشتری روی آن نشسته و امکان بلند شدن آن اندک است، از همین رو این صندلی و نوع طراحی آن نباید باعث اختلال در گردش خون شده و همچنین تکیه‌گاه آن ستون فقرات را در برگیرد تا باعث خستگی نشده و مشتری را کلافه نکند همچنین دسته صندلی کوپ می‌تواند به عنوان تکیه‌گاهی برای شانه و گردن به حساب آمده و در هنگام بلند شدن کمک کننده باشد. استفاده طولانی مدت صندلی کوپ برای شینیون، اصلاح مو، در موارد اندک به عنوان صندلی میکاپ و رنگ کردن مو استفاده شده که همه از عملیات‌های زمانبر در سالن زیبایی است.


تفاوت صندلی کوپ کلاسیک و صندلی کوپ مدرن
صندلی کوپ کلاسیک و مدرن از لحاظ طراحی تفاوت دارد، صندلی کوپ کلاسیک جزئیات بیشتری داشته و ابزار چوب یا پارچه روی آن کار می‌شود، تنوع در نوع رنگ نیز در طراحی صندلی کوپ مدرن و کلاسیک موثر بوده و در طراحی مدرن بسیار ساده و مینیمال است. گروه مهندسین پی‌ال‌پی در طراحی پروژه‌های ملیح و محبوب و ریال بهار از طراحی صندلی کوپ کلاسیک و در طراحی پروژه‌های زیبافرین و یگانه آرا از طراحی مدرن استفاده کرده است.


تصاویر صندلی کوپ استفاده شده در پروژه‌های PLP (گروه مهندسین پی‌ال‌پی)
مجموعه پی‌ال‌پی این امکان را فراهم آورده تا با فروش تکی صندلی کوپ پشتیبانی در این عرصه را آغاز کرده و در خدمت کلیه سالن‌های زیبایی است، از همین رو با توجه به دیزاین مشتری و رنگ‌بندی سالن امکان ارائه صندلی کوپ سالن زیبایی را داشته و در خدمت کلیه سالن‌داران زیبایی است.
در صندلی‌ کوپ ارائه شده در نمایشگاه دائمی پی‌ال‌پی plpgroup همه از فوم سرد و چرم تنفسی استفاده شده و بهترین کیفیت با بهترین قیمت را به ارمغان خواهد آورد. برای استعلام آخرین قیمت صندلی کوپ در پی‌ال‌پی می‌توانید به صفحه اینستاگرام فروشگاهی plp یا سایت plpshop مراجعه نمایید.


خدمات پس از فروش plpgroup (پی‌ال‌پی) برای صندلی کوپ
در پی‌ال‌پی برای صندلی‌های کوپ تا یک سال گارانتی در نظر گرفته شده است و این امکان وجود دارد تا ۱۰ سال تامین قطعات و تعمیر محصول انجام شود همچنین عمر مفید در نظر گرفته برای صندلی‌های کوپ پی‌ال‌پی ۸ تا ۱۰ سال بوده و از نظر کیفیت تضمین شده است.

× با کارشناسان ما مشورت کنید