مانیکور در سالن زیبایی

مانیکور در سالن زیبایی یکی از بخش‌های پرطرفدار به حساب می‌آید. این بخش دردسر کمتری داشته و یادگیری آن به مراتب راحت‌تر از دیگر بخش‌های مجموعه سالن زیبایی است.

مانیکور در واقع دیزاین یا طراحی ناخن است که شامل کاشت ناخن، لاک و اصلاح شکل ظاهری آن را شامل می‌شود. اگر در ذهنت خود، فکر راه اندازی اختصاصی یک سالن ناخن را می‌پرورانید پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.

راه اندازی سالن ناخن

در مطلب بالا با ملزومات راه اندازی یک سالن ناخن آشنا شده و در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم چه تجهیزاتی برای مانیکور کردن ناخن مشتریان به آن احتیاج دارید.

مانیکور و تجهیزات آرایشگاهی مخصوص به آن

در سالن تخصصی ناخن یا بخش مانیکور در سالن زیبایی به تجهیزاتی همچون میز مانیکور، صندلی مانیکوریست، صندلی مشتری و جالاکی نیاز دارید همچنین به تجهیزات فرعی همچون دستگاه خشک کن لاک، فن و انواع مختلف لاک را مورد نیاز است.

مانیکور و انواع میز آن

میز مانیکور در شکل و انواع مختلفی تولید می‌شود اما مهم‌ترین اصل در انتخاب میز مانیکور برای یک سالن ناخن برآورد مشتریان فضای لازم برای میز و همچنین تعداد پرسنل مانکوریست است. این امر این کمک را به شما می‌کند تعداد میز مورد نیاز خود را شناسایی کرده و بر اساس آن پیش‌بینی کنید که چه فضایی را برای این کار اختصاص دهید.

میز مانیکور معمولا به صورت چند نفره یا تک نفره طراحی و ساخته می‌شود بسیاری از سالن‌ها میز مانیکور دو نفره تهیه می‌کنند تا هم فضای کمتری را اشغال کند هم خرید ارزان‌تری داشته باشند. اما میز دو یا چند نفره قطعا به کار همه سالن‌ها نمی‌آید و باید سالن‌دار نسبت به کار خود انتخاب کند چه نوع میزی به کار سالن او می‌آید.

برای دیدن میز مانیکورهای بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۷۸۹۲۴۸


جالاکی
آرایشگاهی مخصوص مانیکور در سالن زیبایی

جالاکی معمولا به دیوار متصل شده یا دکوری برای جذب مشتری در قسمت ناخن استو بیشتر جنبه تزئیناتی دارد اما طراحان سالن معمولا بهترین انتخاب برای جالاکی را انجام می‌دهند تا هم در دید مشتریان باشد هم در دسترس مانیکوریست از همین رو طراحان سالن زیبایی بهترین مکان برای جالاکی پشت سر یا کنار مانیکوریست در نظر می‌گیرند که نمونه‌ای از سالن‌های طراحی و اجرا شده در مجموعه پی‌ال‌پی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

صندلی مانیکوریست

وقتی زمان زیادی را صرف کار می‌کنید مهم است که بدانیم کارمند راحتی کامل را دارد از همین رو برای مانیکوریست‌ها دو نوع صندلی را باید در نظر گرفت.

تابوره یا صندلی کوپ چرخ‌دار دو انتخاب اصلی برای مانیکوریست است که هر کدام از آن‌ها خاصیت خود را دارد. از این رو انتخاب تابوره فضای عملکردی مانیکوریست را افزایش می‌دهد اما صندلی کوپ چرخ‌دار راحتی بیشتر برای کار طولانی مدت را به ارمغان می‌آورد.

صندلی کوپ برای مشتری یکی دیگر از تجهیزاتی است که برای سالن ناخن یا قسمت مانیکور سالن زیبایی نیاز است. صندلی مشتری هم می‌تواند ساختنی به طرح خاص بوده یا از صندلی کوپ اما با پایه بشقابی یا گرد استفاده شود. ثابت بودن صندلی مشتری یک اصل مهم در خرید این نوع از صندلی است.

تجهیزات جانبی دیگری که برای کار سالن ناخن یا مانیکور در سالن زیبایی نیاز است می‌توان به فن و خشک کن ناخن اشاره کرد.

فن‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند، فن پرتابل یا  روکار و همچنین فن توکار که در واقع داخل بعضی از میزها تعبیه می‌شوند.

همچنین دستگاه لاک خشک کن که معمولا روی میز یا در مکانی که پیش از این برای آن طراحی شده است قرار می‌گیرد.

در نهایت برای سفارش انواع میز مانیکور، جالاکی آرایشگاهی و تزئینی و همچنین انواع صندلی مانیکور با ما در ارتباط باشید و صندلی و میز مانیکور دلخواه خود را خریداری نمایید.

× با کارشناسان ما مشورت کنید