میز مانیکور آتیلا

میز مانیکور آتیلا

با گسترش فعالیت‌های سالن زیبایی به بخش ناخن یکی از پردرآمدترین فعالیت‌ها در سالن زیبایی مربوط به مانیکوریست‌ها است. بسیاری از سالن‌هاس زیبایی با گسترش فعالیت خود به مانیکوریست و لوازم آن نیاز دارند یکی از این تجهیزات مورد نیاز مانیکوریست‌ها میز مانیکور است.

میز مانیکور چه فرقی با دیگر میزها دارد؟

یکی از خاصیت‌های میز مانیکور این است که بر خلاف دیگر میزهایی که تا بحال با آن آشنا هستیم این است که در دو طرف آن شخص نشسته و باید به یکدیگر نیز نزدیک باشند از این رو هر نجاری توانایی ساخت میز مانیکور را ندارد و باید با کارکردهای آن آشنا باشد. یکی از همکاران مجموعه پی‌ال‌پی در این حوزه کارخانه مرانتی است که متخصص در حوزه مصنوعات چوبی سالن زیبایی است. پی‌ال‌پی به عنوان عامل فروش محصولات مرانتی در حوزه تجهیزات آرایشگاهی نقش مهمی در معرفی محصولات خوب با کارکرد بالا در این حوزه دارد.

میز مانیکور آتیلا

میز مانیکور آتیلا

این میز یکی از میزهای جمع و جور تجهیزات آرایشگاهی پی‌ال‌پی است و از نظر کارکرد و زیبایی منحصر به فرد است، این میز مانیکور از پایه‌های چوبی برخوردار بوده و دارای باکس ام‌دی‌اف است. این باکس قابلیت این را دارد که به سلیقه مشتری از هر نوع ام‌دی‌اف که مشتری بپسندد ساخته شده و از این بابت با سلیقه مشتری از نظر کیفیت، قیمت و همچنین زیبایی و رنگ قابل انتخاب مشتری است. به طور مثال رویه این میز مانیکور می‌تواند ملامینه، هایگلاس یا ام‌دی‌اف روکشی همراه با رنگ باشد

ابعاد میز مانیکور آتیلا

این میز مانیکور از نظر ابعاد تمام قابلیت‌های یک میز مانیکور ساده اما شیک را داراست. این میز مانیکور ۴۵ سانتی‌متر عرض، ۹۰ سانتی‌متر طول و ارتفاع آن ۸۰ سانتی‌متر از سطح زمین است و با توجه به نوع پایه‌های چوبی آن استحکام بالایی داشته و همچنین فضای پای آن بیشتر از میزهای متداول با پایه‌های ام‌دی‌اف است.

میز مانیکور آتیلا دارای ۲ کشو بوده که دسته‌های اصطلاحا Invisible بوده و روی کار نیست که این خود برای کار مانیکوریست یک مزیت به حساب می‌آید. آنجا که این میز دارای باکس بوده این امکان برای آن وجود دارد که فن درون به جای کشو طراحی و نصب شود. همچنین با توجه به ابعاد مناسب آن این امکان وجود دارد که از فن پرتابل برای آن استفاده شود.

این محصول از نظر قیمتی در میانه بازار قرار گرفته که نه جزو پرچم‌داران قیمتی بوده و لوکس باشد و نه از دسته میزهای ارزان قیمت به حساب می‌آید از همین رو مناسب سالن دارانی است که قصد دارند سالن خود را نو کنند و همچنین هزینه بالایی انجام ندهند. میز مانیکور با توجه به حجم استفاده از آن باید دوام بالایی داشته و پایه چوبی میز مانیکور آتیلا برگه برنده آن در میان دیگر میزها به شمار می‌آید.

برای سفارش این محصول می‌توانید به آدرس سایت فروشگاهی پی‌ال‌پی مراجعه کنید و با دیگر محصولات این مجموعه آشنا شوید یا برای استعلام قیمت روز این محصول با جنس مورد نظر با شماره‌ ۸۸۷۸۹۲۴۸ تماس گرفته یا از طریق اینستاگرام ما به آدرس plpshopco از طریق دایرکت آخرین اطلاعات این محصول را جویا شوید

پی‌ال‌پی : تمرکز ما بر جزئیات است…

× با کارشناسان ما مشورت کنید