میز مانیکور سروین را بهتر بشناسید

میز مانیکور سروین

میز مانیکور سروین یکی از انواع میز مانیکور است که برای دو نفر طراحی شده است. میز ناخن دو نفر به مراتب جای کمتری نسبت به دو میز ناخن گرفته و از نظر هزینه نیز به صرفه‌تر از سفارش دو میز مانیکور است.

میز مانیکور سروین از چه ساخته شده است و پوشش روی آن از چیست؟

میز مانیکور سروین از جنس ام‌دی‌اف بوده و بدنه آن از پوشش رنگ است. انحنای آن باعث شده تا نتوان آن را ام‌دی‌اف مصنوعی ساخت و از همین نظر کمی گران‌تر از دیگر میزمانیکورهای دو نفر است که با ام‌دی‌اف مصنوعی ساخته می‌شود.

ابعاد میز مانیکور سروین

میز مانیکور سروین بدون چرخ بوده و ثابت است. همچنین طول این میز ۱۶۰ سانتی‌متر بوده و عرض آن ۴۵ سانتی‌متر است که به صورت استاندارد در آتلیه طراحی پی‌ال‌پی طراحی شده است. این میز ناخن از زمین نیز ۸۰ سانتی‌متر فاصله دارد.

رنگ پوششی این میز ناخن از پلی‌استر بوده و مشتری می‌تواند آن را با رنگ‌های مختلف سفارش دهد از همین رو به سلیقه مشتری بسیار نزدیک است. در صورت سفارش این میز در مجموعه پی‌ال‌پی ۱ سال ضمانت بدنه داشته و خدمات خرابی آن بر طرف می‌گردد.

امکانات میز مانیکور سروین

از دیگر امکاناتی که میز سروین از آن بهره می‌برد می‌توان به امکان تعبیه فن، امکان تعبیه پریز برای آن اشاره کرد. یکی دیگر از امکاناتی که می‌توان برای آن در نظر گرفت جالاکی است. از آنجا که لاک در کار ناخن بسیار پرکاربرد است این میز مانیکور امکان نصب جالاکی را نیز دارد.

میز ناخن سروین از نظر استحکام با توجه به پایه‌های قدرتمندش بسیار با دوام بوده و بی نظیر است، همچنین میز ناخن سروین این امکان برای آن تعبیه شده تا در صورت درخواست مشتری برای آن کشو تعبیه شده و حتی باکس سه کشو در وسط آن قرار گیرد هرچند اندکی به طول آن افزوده شده تا فضای مانیکوریست کم نشود.

از آنجا که این میز دارای انحنا است امکان اینکه با ام‌دی‌اف های مصنوعی همچون ملامینه یا هایگلاس ساخته شود را ندارد و از همین رو مشتری نمی‌تواند از کالیته‌های آن‌ها انتخاب کند هرچند در انتخاب رنگ میز ناخن مشتری انتخاب فراوانی داشته حتی می‌تواند طرح چوب را روی میز آن پیاده‌سازی کرد.
میز مانیکور سروین مدل تک نفر نیز دارد که با نام ساکو شناخته می‌شود که از هر نظر به آن شباهت دارد اما برای استفاده یک مانیکوریست تعبیه و ساخته قابل سفارش است.
میز ناخن سروین جزو پرچم‌داران و یکی از محصولات پرفروش در مجموعه پی‌ال‌پی است و از هر نظر پرامکانات بوده و لوکس به حساب می‌آید و از نظر قیمتی نیز در میانه بازار و مخصوص سالن‌های نسبتا لوکس به حساب می‌آید و میز مانیکور سروین در نوع خودش با شیارهای خاصی که در طرحی آن استفاده شده زیبا و خاص است.

میز ناخن سروین را از سایت فروشگاهی پی‌ال‌پی یا تماس با شماره ۸۸۷۸۹۲۴۸ در تهران یا صفحه اینستاگرم ما به آدرس plpshopco می‌توانید سفارش دهید یا آن را سفارشی‌سازی کنید. برای ارتباط بهتر با می‌توانید عکس میز ناخن یا میز مانیکور مد نظر خود را به شماره واتساپ ۰۹۱۰۱۷۵۱۶۵۵ ارسال نمایید.

میز ناخن در سالن زیبایی

قسمت مانیکور در سالن زیبایی یکی از بخش‌های درآمدزا در سالن زیبایی است که هر سالن داری را به فکر راه اندازی بخش ناخن می‌کند که بهتر است پیش از هزینه زیاد برای این بخش با یک میز دو نفر کار خود را آغاز کنید یا اگر قصد گسترش بخش ناخن سالن زیبایی را دارید و مکان کافی برای دو میز کامل ندارید از یک میز دو نفر مثل میز ناخن سروین استفاده کنید.

 

سالن زیبایی مدرن

سالن زیبایی مدرن باید حتما یک بخش ناخن را در خود جای دهد و از این رو آتلیه طراحی هلدینگ پی‌ال‌پی این امکان را دارد با توجه به دیزاین سالن زیبایی شما میز مانیکور خاص شما را طراحی کرده و بسازد و یک میز ناخن همانند دیگر بخش‌های سالن خود را داشته باشید. میز مانیکور سروین از آن دسته از میزهای ناخن است که با توجه به انتخاب رنگ می‌تواند آن را با هر نوع سلیقه‌ای هماهنگی لازم را ایجاد کرد.

سفارشی‌سازی میز ناخن

در پایان برای آن دسته از سالن‌دارانی که قصد دارند این میز را با ام‌دی‌اف‌های مصنوعی برای خود بسازند تا هزینه کمتری را متحمل شوند می‌توانند از انحنای آن صرفه نظر کرده و مطابق با سلیقه خود آن را سفارشی کنند.
مجموعه پی‌ال‌پی متخصص در طراحی دکوراسیون سالنز زیبایی امکان این را دارد تا با دقت بر جزئیات سالن زیبایی شما میز هماهنگ با سالن شما را پیشنهاد یا بازطراحی نماید، با همراه باشید در PLPBEAUTY.com

 

مطالب مرتبط:

میز مانیکور آتیلا

چگونه یک سالن ناخن راه اندازی کنیم؟/۱/

آشنایی با مانیکور

× با کارشناسان ما مشورت کنید