انواع میز منشی آرایشگاهی

میز منشی امروز برای کاربری‌های مختلفی ایجاد می‌شود. انواع میز منشی  ممکن است برای سالن‌های زیبایی، کلینیک درمانی یا یک محیط اداری در نظر گرفته شود.

میز منشی آرایشگاهی با توجه به فضایی که برای سالن زیبایی خود در نظر گرفته‌اید، انتخاب می‌شود. برای انتخاب میز منشی مناسب مطلب زیرا دنبال کنید:


چگونه یک میز منشی آرایشگاهی خوب انتخاب کنیم؟


میز منشی در واقع اولین مکان ارتباط میان مشتری و شماست و باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید. میز منشی آرایشگاهی سالن زیبایی باید علاوه بر زیبایی کارایی لازم را نیز داشته باشد. در ادامه به چند مدل میز منشی و نکاتی درباره آن می‌پردازیم.

بسیاری از سالن‌های زیبایی برای انتخاب میز منشی ترجیح می‌دهند برای سالن خود قسمت محفوظی را ایجاد کنند به همین منظور علاقه‌مندند از میز منشی ال استفاده کنند. میز منشی‌های ال انواع مختلفی دارد که می‌توانید آن‌ها ملاحظه کنید.

میز منشی‌ آرایشگاهی ال در دو حالت مختلف کلی تولید می‌شود. این نوع از میز می‌تواند به صورت کاملا ال بوده یا با انحنا در چرخش لازم در آن صورت گیرد. این مدل از میز منشی می‌تواند در قسمت ال از کشو یا کمد برخودار بوده و فضای عملکردی میز را برای منشی‌ها افزایش دهد.

میز منشی بر اساس عملکرد، در سالن زیبایی منشی‌ها به صورت تلفنی یا حضوری با مشتریان در ارتباط هستند. بر این اساس ممکن است شکل ظاهری دو قسمت میز با یکدیگر متفاوت باشد. بر این اساس اگر سالن زیبایی فضای مناسب با تعداد بالای منشی دارد می‌تواند حوزه کاری آن‌ها را مشخص کند و بر اساس آن بهترین انتخاب برای میز منشی صورت گیرد.

میز منشی جزیره‌ای یکی دیگر از انواع میز منشی است، این نوع میز معمولا برای فضایی استفاده می‌شود که منشی در مرکز سالن قرار می‌گیرد و رو به در ورودی است. معمولا این نوع از میز منشی خیلی در سالن زیبایی استفاده نمی‌شود چون تعداد مشتریان و همچنین فضای لازم برای این نوع از میز منشی را ندارند.

انتخاب میز منشی آرایشگاهی بدون در نظر گرفتن فضا کار نسبتا اشتباهی است اما برای استفاده بهینه از میز منشی می‌توانید ابعاد و اندازه لازم را به طراح خود بدهید و نمونه‌ای از میز هم برای وی بفرستید تا برای شما میز منشی دلخواهتان را بسازند.

برای انتخاب میز منشی دلخواهتان می‌توانید آن به مجموعه پی‌ال‌پی سفارش داده یا از میان محصولات ما یکی از میز منشی‌های آرایشگاهی را انتخاب کنید. بر این اساس با ما در تماس باشید


انواع میز منشی‌ آرایشگاهی پی‌ال‌پی

اینستاگرام شاپ مجموعه پی‌ال‌پی

 بازدید از شوروم پی‌ال‌پی


میز‌ منشی آرایشگاهی از چه متریالی ساخته می‌شود؟

میز منشی آرایشگاهی که دارای انحنا به هر نحوی باشد چه این انحنا در سطح و چه با انحنا در ارتفاع باشد باید از ام‌دی‌اف خام استفاده شده و پوشش آن نیز باید رنگ پلی استر باشد. که در انتخاب رنگ نیز محدودیتی وجود نخواهد داشت. برای مدل‌های ال میز منشی آرایشگاهی و یا مواردی که از دو رنگ مختلف استفاده می‌شود و همچنین برای خوش چهره شدن میز منشی استفاده از این نوع پوشش و متریال توصیه می‌شود.

از دیگر متریال‌هایی که برای ساخت میز منشی استفاده می‌شود می‌توان به لترون و ملامینه اشاره کرد. این نوع از متریال دارای روکش بوده و از قبل می‌توان کالیته آن را انتخاب کرد و همچنین از نظر قیمتی نیز این نوع از متریال قیمت پایین‌تری داشته و به مراتب از کیفیت پایین‌تری نیز برخوردار است.

استفاده از نور مخفی در میز منشی آرایشگاهی

نور مخفی در میزمنشی به لوگو یا برند که احیانا روی میز منشی نصب شده است جلوه خاصی خواهد بخشید. نور مخفی باعث زیباتر شدن میز منشی شما شده و در نهایت حس بهتری به مشتری منتقل خواهد کردو همانطور که اشاره شد استفاده از طرح لوگو یا تایپوگرافی برای مجموعه این کمک را به شما می‌کند روی برندینگ سالن زیبایی خود کار کنید و تلاش کنید مشتری وفادار برای خود ایجاد کنید.

با انتخاب یکی از طرح‌های میز منشی در سبد محصولات مجموعه پی‌ال‌پی محصولی را خریداری کنید که از هر نظر بررسی شده و بارها امتحان خود را از نظر متریال، زیبایی و کارکرد در سالن‌ها پس داده است. مجموعه پی‌ال‌پی با افتخار میز منشی آرایشگاهی مد نظر شما را در صورت داشتن عکس نیز تولید کرده و بر اساس سلیقه شما میزتان را تولید خواهد کرد.

طراحی فضای پشت میز منشی آرایشگاهی

یکی دیگر از مواردی که باید مد نظرتان باشد استفاده از فضای پشت میز منشی است، بسیاری از سالن‌های زیبایی برای پشت میز منشی خود برنامه داشته و آن را به دست طراح می‌سپارند. از همین رو داشتن برنامه برای پشت میز منشی نیز اهمیت بسیاری دارد که در مورد آن در مطالب آینده بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اگر از میز منشی آرایشگاهی خاصی پسندیدید چه کنید؟

شاید هزاران مدل میز منشی اعم از خارجی و ایرانی دیده باشید که دوست داشتید آن را در سالن زیبایی خود استفاده کنید. در ابتدا عکسی از محیطی که قصد دارید میز را درون آن قرار دهید تهیه کنید سپس به همراه تصاویر میز برای کارشناسان فروش و طراحی در مجموعه پی‌ال‌پی ارسال کنید. سپس آنالیز طراحی انجام شده و در نهایت میز برای شما ساخته خواهد شد.

مجموعه پی‌ال‌پی در کنار تهیه و تولید تجهیزات آرایشگاهی با افتخار با سابقه بیش از ۱۵ سال کار تخصصی در سالن زیبایی می‌تواند سالن شما را دیزاین و اجرا کند.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۷۸۹۲۴۸ در ارتباط باشید.

× با کارشناسان ما مشورت کنید