چگونه یک میز منشی آرایشگاه انتخاب کنیم؟

میز منشی آرایشگاه اولین چیزی است که مشتریان پس از ورود به سالن با آن رو به رو می شوند. این میز می تواند نشان دهنده زیبایی و کیفیت کار آرایشگاه شما باشد و به همین علت بسیار مهم است که از چه نوع میزی برای آرایشگاه خود استفاده می کنید. در ادامه به معرفی انواع میز منشی آرایشگاه و همچنین نکاتی در خصوص تهیه آن ها می‌پردازیم.

طراحی داخلی آرایشگاه و میز منشی آرایشگاه

در آرایشگاه های حرفه ای، از علم و تخصص دیزاین بهره گرفته می شود. یکی از میز های موجود در طراحی این فضاها، میز منشی آرایشگاه می باشد. میز منشی آرایشگاه یک نوع میز خاص است که با توجه به طراحی داخلی ساختمان، انتخاب می شود. حتی طراحی ممکن است بر حسب آن انتخاب شود. این میز دارای طولی بلند و عرضی کوتاه می باشد. تعداد زیادی قفسه های کوچک، در آن جای داده شده است. معمولا لوگو و نام آرایشگاه بر روی آن نقش می بندد. در آرایشگاه های لاکچری و حرفه ای، اولین قسمت از آرایشگاه که مشاهده خواهید کرد، میز منشی آرایشگاه می باشد. پس طراحی آن، بسیار مهم و حیاتی می باشد.

میز منشی در آرایشگاه

میز منشی آرایشگاه در واقع ویترین آرایشگاه شما می باشد. اولین نشانه از سطح حرفه ای بودن شما و کسب و کار تان، قطعا میز منشی آرایشگاه می باشد. به این میز ها، کانتر نیز گفته می شود.

در علم طراحی، ما همواره سعی می کنیم بر روی نکته های خاص، بیشتر مانور دهیم. در نتیجه در آزمایشگاه، میز منشی یکی از این نکات خاص به شمار می رود که باید روی آن مانور داد.

جنس میز می تواند از سنگ های خاص و گران قیمت و یا از چوب های زیبا و رنگین باشد. یا ترکیبی از سنگ و چوب باشد، به طوری که ترکیب این دو جنس یک میز مقاوم و زیبا باشد. طراحان در نحوه قرار گیری میز منشی آرایشگاه نهایت دقت را به کار می گیرند تا آن را در درست ترین جای ممکن قرار دهند. این مکان باید از تمامی نقاط ساختمان دیده شود، هنگام ورود به ساختمان کاملا در دید باشد و فضای کافی جهت ارائه خدمات پشت و اطراف میز وجود داشته باشد. میز منشی آرایشگاه معمولا در ارتفاع بیش از ۱۵۰ سانتی متری و در طول های بیش از دو الی سه متر و نیز عرض های کمتر از یک متر تولید می شود. در این صورت می توان طرح مورد نظر را روی میز اعمال نمود. و همچنین تعداد قفسه های مورد نیاز برای میز منشی آرایشگاه افزایش خواهد یافت. جنس میز منشی آرایشگاه در قیمت آن بسیار موثر است. نسبت به اینکه جنس آن چوب یا سنگ باشد و یا از چه چوب یا سنگی باشد، قیمت میز متغیر می باشد. البته نوع جنس میز در طرح آن نیز موثر است. سنگ ها طرح ها را سخت تر به خود می گیرند و برخی چوب ها نیز کشیدگی کمتری دارند و در طراحی دایره ای میز منشی آرایشگاه کاربرد ندارند. انتخاب این میز ها خود پروسه‌ای جدا می باشد. در انتخاب این میز ها باید دقت بسیاری کرد، و این میز ها را با توجه به دیزاین آرایشگاه انتخاب نمود. در این صورت تناسب میان وسایل و طراحی ساختمان حفظ می شود. علاوه بر کانتر، به میز منشی ها، رسپشن هم می گویند. رسپشن ها در محیط های اداری نیز بسیار کاربرد دارند. هتل ها نیز از جمله مکان هایی می باشند که از این میز ها استفاده می کنند. میز منشی آرایشگاه به دلیل زیبایی خاص و تنوع در طراحی در مکان های مختلفی کاربرد دارد.

علاوه بر این ها در شرکت های معتبر نیز از طرح های مختلف رسپشن، متناسب با دیزاین شرکت استفاده می کنند.

نحوه انتخاب یک رسپشن

در انتخاب یک میز منشی آرایشگاه، باید نکات بسیاری را مورد بررسی قرار داد. در ادامه، در مورد نکات مهم در سفارش یک رسپشن، بحث خواهیم کرد.

در وهله ی اول، شما باید طرح مورد نظر خود را برای میز منشی آرایشگاه، انتخاب کنید. این که از چه چینشی استفاده کرده اید و چه طرحی برای دیزاین انتخاب نموده اید، در خرید میز منشی آرایشگاه بسیار مهم می باشد. بسته به این که چینش شما دارای چه سبک و سیاقی است، باید انتخاب کنید که رسپشن شما طرحی سنتی، مدرن، لاکچری، کلاسیک و… داشته باشد. این موضوع باعث می شود تناسب دیزاین میان تک تک اجزاء آرایشگاه حفظ شود. یک رسپشن می تواند طرح های کلاسیک و قدیمی به خود بگیرد یا می تواند طرحی مدرن از یک آکواریوم بزرگ باشد. تنوع طرح در رسپشن ها به استعداد و قوه تصور انسان بستگی دارد. هرچه این قوه ها، قوی تر باشد طرح ها متنوع تر و زیبا تر خواهند بود.

در مورد دوم شما باید جنس رسپشن را انتخاب نمایید. اما این کار شرط و شروطی دارد. شما در مرحله اول طرح خود را انتخاب نمودید، در مرحله دوم شما بسته به اینکه چه جنس های خوبی این طرح را میپذیرند جنس میز منشی آرایشگاه را انتخاب می کنید. بر روی هر جنسی از چوب یا سنگ، هر طرحی را نمی توان پیاده سازی کرد یا اگر پیاده کنیم زیبایی کافی را نخواهد داشت. این موضوع که ابتدا طرح خود را بر اساس دیزاین کلی انتخاب کنید و سپس جنس خوبی از رسپشن که با طرح سازگاری داشته باشد را خریداری نمایید بسیار مهم است.

در گام بعدی شما باید رنگ رسپشن را انتخاب نمایید. رنگ میز منشی آرایشگاه بسیار حیاتی می باشد. در طراحی همیشه از یک رنگ برای وسایل استفاده نمیکنیم. گاهی ترکیب رنگ ها است که زیبایی خاصی را ایجاد می کند و گاهی تناقض میان رنگ ها می باشد. این که شما چه رنگ هایی را می پسندید و این رنگ ها چگونه به کاربرده شوند، دو مسئله کاملا متفاوت است. در این شرایط این دیزاینر است که با استفاده از تخصص و تجربه خود به کار گیری از این رنگ ها برای طراحی میز منشی آرایشگاه استفاده می کند. شما برای جلب رضایت مشتری خود، باید کوچکترین و بزرگترین اصول حرفه ای گری را در فضا پیاده کنید. یکی از این موارد، طراحی داخلی کسب و کار شما می باشد. زمانی که مشتری وارد آرایشگاه می شود، در اولین برخورد، با منشی هماهنگی های لازم را انجام می دهد. این چنین است که میز منشی آرایشگاه اولین تبلیغ حرفه ای گری شما می باشد. از آن جایی که میز منشی آرایشگاه، جزء بزرگترین اجزاء چینش یک آرایشگاه می باشد، شما باید حساسیت و دقت بالایی در خرید آن داشته باشید و تمامی موارد گفته شده را لحاظ کنید.

برای سفارش انواع میز منشی دلخواه خود از میان محصولات مجموعه پی‌ال‌پی با شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۸۹۲۴۸ یا با صفحه فروشگاهی پی‌ال‌پی در اینستاگرام ارتباط برقرار نمایید.

منبع: PLPSHOP.com

ب

× با کارشناسان ما مشورت کنید