میز کاشت ناخن یا بالشتک میز ناخن در سالن زیبایی؛ کدام درست است؟

میز کاشت ناخن تعریف خاصی نسبت به میز ناخن یا مانیکور ندارد، این نوع از میز مشابه میز ناخن بوده و معمولا از جنس ام‌دی‌اف است. بر این اساس وقتی می‌خواهید محصولی را خریداری کنید حتما به شکل و ابعاد و کارکرد آن دقت کنید.

انواع میز کاشت ناخن

میز کاشت ناخن که در واقع همان میز ناخن است در ابعاد مختلفی ساخته شده و معمولا دارای کمد یا کشو است. بر اساس تعداد کمد و تعداد مانیکوریست‌ها ابعاد آن متغیر بوده و از هر نظر ممکن است متفاوت باشد. معمولا میز ناخن عرضی معادل ۴۵ سانتی‌متر داشته و طول آن نزدیک به ۱۲۰ سانتی‌متر و ارتفاع استاندارد آن نیز ۸۰ سانتی‌متر از سطح زمین است.

برای دیدن نمونه‌های میز ناخن (میز مانیکور) کلیک کنید


بالشتک ناخن کار چیست؟

بالشتک کاشت ناخن

وسیله‌ای است که معمولا ابری بوده و دارای پایه است که دست مشتری روی آن قرار می‌گیرد تا بتواند مدت طولانی تحمل کرده و در اثر خستگی کمتر دست خود را تکان دهد زیرا کاشت ناخن اگر درست و دقیق انجام نشود منجر به قارچ در زیر ناخن شده و عفونت می‌کند که باعث مریضی شده و تبعات ناخوشایندی دارد، به همین دلیل پد دست روی میز ناخن قرار می‌گیرد تا دست مشتری کمترین لرزش را داشته تا مانیکوریست بتواند راحت کار خود را انجام دهد.

بر این اساس بسیاری به جای استفاده از میز یا پد کاشت ناخن از اسم بالشتک ناخن استفاده می‌کنند. این نوع از بالشتک‌ها معمولا ابعادی به طول ۴۲ سانتی‌متر، عرض ۱۹ سانتی‌متر و ارتفاع ۱۵ سانتی‌متر دارند که مناسب قرارگیری روی میز کاشت ناخن است.

برای تاثیرات قارچ ناخن مطالعه کنید

در خرید میز ناخن به چه نکاتی دقت کنیم؟

اولین گام در خرید میز کاشت ناخن دقت کنید ابعاد و اندازه استاندارد داشته باشد زیرا در صورت خرید ابعاد و اندازه غیر استاندارد دچار مریضی‌های مفصلی و ستون فقرات خواهید شد از همین رو مهم‌ترین اصل در خرید میز ناخن ابعاد و اندازه استاندارد است. گام دوم در خرید میز کاشت ناخن جنس بدنه آن است، متاسفانه در برخی بازارها مشاهده شده است به جای استفاده از پایه چوبی یا ام‌دی‌افی از پایه پلاستیکی استفاده شده که استحکام کافی نداشته و ممکن است زود از بین برود. در انتخاب میز کاشت ناخن دقت لازم را داشته باشید تا دوام میز ناخن خود را تضمین کنید. در کنار این موضوعات حتما به کارایی میز ناخن خود دقت کنید، اگر لازم است بالشتک ناخن خود را روی میز قرار داده و ابعاد و اندازه آن را بسنجید همچنین اگر امکاناتی همچون کمد و کشو دارد به خوبی ریل‌های استفاده شده در آن را بررسی کنید زیرا به دوام میز کاشت ناخن شما کمک خواهد کرد.

در ادامه نمونه‌هایی از میز ناخن در سبد محصولات مجموعه پی‌ال‌پی را مشاهده کنید و با خرید صندلی استادکار و همچنین صندلی کوپ از تخفیف هم برخوردار شوید و در این خصوص با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع میز مانیکور

همچنین شما می‌توانید اگر میز خاصی را مدنظر دارید، آن را در مجموعه پی‌ال‌پی سفارشی سازی کنید و بدین منظور با کارشناسان ما تماس گرفته تا با درج اطلاعات و استعلام قیمت میز دلخواه خود را داشته باشید.

در پایان متاسفانه اطلاعات غلط امروز در گوگل اندکی افزایش یافته است و با دقت فراوان خرید خود را ثبت کنید و میز ناخن را به جای بالشتک ناخن نخرید.


اطلاعات بیشتر:

مجموعه پی‌ال‌پی یک مجموعه تخصصی در حوزه دکوراسیون سالن زیبایی با بیش از ۱۵ سابقه است که در این راستا برای اینکه بتواند مشتریان خود را از نظر کیفیت در بالاترین سطح ممکن قرار دهد مصنوعات چوبی را خود طراحی و می‌سازد و در راستای تجهیزات آرایشگاهی محصولات پرشین کلاسیک را برای عرضه به بازار قرار داده است.

از اینستاگرام ما دیدن کنید

× با کارشناسان ما مشورت کنید