پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی ملیح و محبوب

سالن زیبایی ملیح و محبوب در مساحتی به متراژ ۷۰ مترمربع اجرا شده و از بخش‌های مختلفی همچون اتاق گلوبال، اتاق اپیلاسیون، مانیکور، پدیکور و مو برخوردار است. این پروژه در مدت ۴۰ روزکاری اجرا شده و تحویل مشتری گردیده است. از دیگر مشخصات این پروژه می‌توان به استفاده از صندلی کوپ لمسه‌ای و صندلی برقی زنانه سایپایی بهره گرفته شده است. برای لاین ناخن از دو میز مانیکور دو نفره استفاده شده و جالاکی تعبیه شده در پشت میزهای مانیکور به وسیله گل‌های مصنوعی گل‌آرایی شده است. از دیگر مزیت های این سالن فضای عملکردی آن و بهینه سازی فضا است که میز منشی در وسط سالن دیده شده و لاین‌های مختلف در حاشیه سالن قرار دارند. برای این سالن از سرشور یالانگ به انتخاب مشتری استفاده شده و کالربار ساخته شده برای آن مجهز به روشویی است.

 

پروژه طراحی سالن زیبایی نگار محمدی

سالن زیبایی نگار محمدی در مدت ۸ روز طراحی شده و فضای این سالن زیبایی ۲۳۰ مترمربع است. از مزیت‌های این سالن زیبایی می‌توان به کف اپوکسی در کنار سنگ اشاره کرد و صندلی‌های طرح جدید در حوزه آرایشگاهی با پایه‌های فلزی اشاره کرد. این سالن زیبایی در نوع خود در طراحی بی‌نظیر است.

 
 

پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی نسیم عقیلی

سالن زیبایی نسیم عقیلی در مساحتی نزدیک به ۱۲۰ متر مربع طراحی و اجرا شده است. این سالن زیبایی از بخش‌های مختلفی برخوردار است از جمله اتاق ماساژ و اپیلاسیون است و همچنین این سالن زیبایی از بخش‌هایی مانند سرشور، مانیکور، پدیکور، مو و میکاپ است. در این سالن زیبایی از رنگ‌های خاصی استفاده شده که سالن نسیم عقیلی را از کلیشه فاصله داده و آینه‌های آن از نورمخفی استفاده شده و بسیار جذاب است. از دیگر خلاقیت‌های به کار گرفته شده جالاکی نصب شده به سقف است و همچنین باعث حفظ فضای بیشتر شد و همچنین کارایی را بالا از هر نظر بالا برده است.

 
 

پروژه طراحی سالن زیبایی غزال

سالن زیبایی غزال از مجموعه‌های سالنی با متراژ کم بوده اما تلاش شده بر اساس درخواست کارفرما کلیه لاین‌های زیبایی به نحوی در آن قرار گیرد. سالن زیبایی غزال شامل اتاق تتو، کراتین، مانیکور و مو است.

 
 

پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی اعظم

سالن زیبایی اعظم از طراحی زیبای مغربی برخوردار بوده و در نوع خود در ایران بی‌نظیر است که طراحی داخلی سالن زیبایی الکوبرداری شده از طراحی یک کشور خاص باشد. همانطور که در تصاویر مشخص است سالن زیبایی اعظم دارای یک انتظار مرکزی است و لاین‌ها دور تا دور آن چینش شده است

 

پروژه طراحی سالن زیبایی مهروماه

سالن زیبایی مهر و ماه در فضایی به متراژ ۸۰ متر مربع طراحی شده است و بخش‌هایی همچون سرشور و کالربار، پدیکور و مانیکور، اتاق پوست و تتو و همچنین مو برای آن طراحی شده است. سالن زیبایی مهروماه در مدت ۷ روزکاری طراحی شده است.

 
 

پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی آفرینا

سالن زیبایی آفرینا با ترکیبی از رنگ‌های تیره و روشن و همچنین تلفیق آن با رنگ صورتی مدرن‌ طراحی شده است و اجرای آن نیز در دپارتمان سالن زیبایی پی‌ال‌پی انجام شده و در نوع خود بی نظیر است استفاده از سرشورهای وارداتی در کنار صندلی های خاص و کافه طراحی شده در آن سالن زیبایی آفرینا را خاص کرده است

 

پروژه طراحی سالن زیبایی یگانه‌آرا۳

سالن زیبایی یگانه آرا۳ سومین شعبه از زیرمجموعه‌های سالن زیبایی یگانه‌آرا است که در مجموعه پی‌ال‌پی طراحی و اجرا شده است. این سالن زیبایی دارای بخش میکاپ، اتاق پوست، مو، سرشور و مانیکور است. سالن زیبایی یگانه‌آرا در مدت ۸  روز طراحی و به تایید کارفرما رسیده است.

 
 

پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی ربکا

سالن زیبایی ربکا یکی یک سالن با طراحی نئوکلاسیک بوده با تلفیق رنگ قرمز جذابیت خاصی پیدا کرده است

پروژه طراحی و اجرا سالن زیبایی سرمه و وسمه

سالن زیبایی سرمه و وسمه تلفیق کلاسیک و نئوکلاسیک است دقت بالا در طراحی و اجرای این سالن از هر نظر آن را خاص و حرفه‌ای کرده است. 

 
× با کارشناسان ما مشورت کنید