چگونه طراحی آرایشگاه باعث تعامل شبکه‌های اجتماعی می‌شود؟

طراحی آرایشگاه این قدرت را دارد که چیزی معمولی را به چیزی هیجان انگیز، به یادماندنی و بی نظیر تبدیل کند. با ظهور جنبش رسانه‌های اجتماعی یکی از بزرگ‌ترین گرایش‌ها در طراحی آرایشگاه همان چیزی است که ما آن را طراحی پویا می‌نامیم. طراحی پویا تاثیر کلی عکس از جزئیات خاص داخلی از طریق عناصر معماری، بافت و کنتراست و علاقه بصری برای ارائه برند تجاری و تجربه مشتریان است.

برای این موضوع باید دکوراسیون سالن زیبایی را به عنوان پایه و اساس محتوای بصری برای مشتری بالقوه قرار دهید. این اولین برداشت و ارتباط فیزیکی با برند شما از سوی مشتری است. طراحی آرایشگاه پویا می‌تواند افراد را وادار به صحبت در مورد برند آرایشگاهی شما کند و آن و سرو صدایی را ایجاد کند که به صورت هم‌افزایی به تمام جنبه‌های رسانه اجتماعی منتقل می‌شود. در فضای کسب و کار امروز، مشتری تحت تاثیر نتایج و عملکرد شما قرار می‌گیرد.

هنگامی که به طراحی آرایشگاه پویا در سطح بالا نگاه می‌کنید، ممکن است عناصری مانند نقاشی دیواری با اندازه بزرگ، نورپردازی بالای لوستر، مبلمان به شکل یک تاب و دیوارهای گلدار یا گیاهان پوشیده شده و حتی جزئیات سقف می‌تواند مهم جلوه کند. این نکته را مد نظر داشته باشید و از طراحان دکوراسیون سالن زیبایی خود بخواهید تا فضای پویایی را برای شما طراحی کنند تا همیشه احساس شادی، لذت، شگفتی و هیجان را به ارمغان بیاورد.

یک نکته جالب برای شما از فضای اجتماعی بگوییم، اگر فضایی دارید که مشتریان بتوانند از خود سلفی بگیرند و بعد از آرایش بتوانند استوری یا پست اینستاگرامی منتشر کنند قطعا دوستان، بستگان و آشنایان را به خود جلب کرده و در نهایت ممکن است به معرفی سالن شما منتهی شود و این خود یک تبلیغ بالقوه از سالن شما خواهد بود. خاطره سازی در مقیاس کوچک‌تر می‌تواند به نوعی ناخودآگاه سازی از برند شما را به ارمغان بیاورد و حس خوب از آرایشگاه شما به یادگار بگذارد.

پیشنهاد ما به عنوان اولین مجموعه طراحی و اجرا و تجهیزات آرایشگاه در یک آفر کامل این است که محیطی از سالن خود را به دیوار اجتماعی تبدیل کنید، این یک نقطه عالی و مناسب برای عکاسی بوده و هیچکس نمی‌تواند در برابر آن مقاومت کند. حتما از المان برند خود در این فضا استفاده کنید، طوری که هر کسی این فضای جذاب را دید به دنبال برند شما باشد. هیچوقت فراموش نکنید این خلاقیت را با توجه به فضایی که دارید به یک مجموعه حرفه‌ای طراحی بسپارید.

طراحی سالن زیبایی در مجموعه پی‌ال‌پی

در زیر نمونه‌ای از فضای خاص طراحی شده در مجموعه پی‌ال‌پی به منظور عکاسی و ارتباط اجتماعی می‌توانید ببیند

طراحی سالن زیبایی نگار محمدی

در پایان ارتباط بین رسانه‌های اجتماعی و محیط ایجاد شده باعث ایجاد آگاهی نسبت به برند شما شده و در طولانی مدت به قوی شدن آن کمک شایانی خواهد کرد. این موضوع احساس بهتری از برند شما ایجاد کرده و مشتریان واقعی به راحتی شما را انتخاب می‌کنند. از این روند استفاده کنید تا بیشتر در رقابت با دیگر آرایشگران متمایز شوید و اشتراک گذاری مشتریان خود را در سطح بالاتری از رقبا قرار دهید. فراموش نکنید این تنها با سپردن طراحی آرایشگاه به طراحان متخصص در حوزه سالن زیبایی است.

منبع: SALONTODAY

× با کارشناسان ما مشورت کنید