چگونه یک صندلی کوپ آرایشگاهی خوب انتخاب کنیم؟

صندلی‌های آرایشگاهی انواع مختلفی داشته که یک از پر تنوع‌ترین صندلی‌های آرایشگاهی صندلی کوپ است. صندلی کوپ در انواع مختلفی ساخته شده که از نظر ظاهری به دو صورت چند ضلعی و دایره‌ای ساخته می‌شود.

صندلی کوپ معمولا چرخ دار بوده اما برخی از شرکت‌های سازنده این نوع از صندلی آرایشگاهی را با پایه بشقابی که به دو صورت مربعی و دایره‌ای طراحی و می‌سازند. پایه‌های چرخ‌دار برای زمانی است که از این نوع از صندلی سالن زیبایی برای جابه‌جایی استفاده کرده اما صندلی کوپ با پیاه بشقابی برای زمانی است که می‌خواهند مشتری زیر دست آرایشگر ثابت بماند.

اینگونه صندلی از نظر ارتفاع قابل تنظیم بوده و تفاوت آن با صندلی برقی این است که پشتی آن ثابت بوده و برای تنظیم ارتفاع آن از جک پدالی و چک دستی استفاده می‌شود.

روکش صندلی کوپ

صندلی کوپ آرایشگاهی از آنجا که نیاز به نظافت مداوم دارد از این رو جنش روکش آن را چرم در نظر می‌گیرند تا برای نظافت راحت بوده و کمتر کثیف شود. از همین نظر صندلی آرایشگاهی کوپ روکش چرم داشته و به نسبت سلیقه مشتری رنگ‌های مختلف چرم برای آن قابل استفاده است.

برای نشیمنگاه صندلی‌های کوپ از دو نوع فوم استفاده می‌شود. فوم قالبی سرد یا گرم از نظر کارایی تفاوت آنچنانی ندارد اما از آنجا که فوم سرد مقاومت بیشتری دارد و دیرتر کوبیده می‌شود از نظر مشتریان کیفیت بالاتری دارد و از نظر قیمتی نیز قوم سرد از گرم گران‌تر است.

صندلی کوپ و قیمت آن

با توجه به اینکه هیچگاه قیمت‌ها در ایران ثبات ندارد بیان قیمت بسیار کار عبثی است اما صندلی‌های کوپ به نسبت جنس، روکش و نوع پایه و جک قیمت‌های متفاوتی دارند از همین رو زمانی پیش می‌آید که دو صندلی کوپ از نظر ظاهری مشابه یکدیگر هستند اما قیمت متفاوتی دارند از همین رو سوالاتی باید از سازنده و فروشنده سوال شود که در آینده با مشکل مواجه نشد.

نوع فوم، نوع جک، جنس چرم استفاده شده و جنس بدنه باید از فروشنده سوال شود و مورد دیگری که باید مد نظر داشت زمان پشتیبانی از قطعات است. با توجه به اینکه مغازه داران نمی‌توانند صندلی را گارانتی کنند بهتر است صندلی کوپ را مستقیم از فروشگاه سازنده یا نمایندگی آن خریداری کنید که حداقل ده سال آن را از نظر پشتیبانی تامین کند و همچنین یک سال گارانتی تعویض در نظر بگیرد.

تجهیزات آرایشگاهی که در فروشگاه پی‌ال‌پی عرضه می‌شود همه تا ده سال پشتیبانی شده و یک سال گارانتی تعویض دارد. همیشه این باید مد نظر خریدار در مورد صندلی کوپ باشد. زیرا صندلی کوپ از نظر تنوع بسیار زیاد بوده و کیفیت صندلی در آینده کسب و کار یک سالن زیبایی موثر است.

انواع صندلی کوپ عرضه شده در فروشگاه پی‌ال‌پی

صندلی‌های کوپ عرضه شده در فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی پی‌ال‌پی همه جنس بدنه آن‌ها از استیل مرغوب بوده و  از نظر روکش چرم نیز جنس خوب استفاده شده است.

در ادامه برخی از صندلی‌های کوپ عرضه شده در فروشگاه ما را می‌بینید:

برای ارتباط با فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی پی‌ال‌پی با شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۸۹۲۴۸ تماس گرفته یا با صفحه اینستاگرام PLPSHOPCO در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط:

 

محصولات مرتبط

انواع صندلی کوپ ماهور

انواع صندلی کوپ کاسه‌ای

انواع صندلی کوپ مربعی

انواع صندلی کوپ روما

× با کارشناسان ما مشورت کنید