۴ نمونه از اینکه چگونه هنر می‌توان به رشد مشتریان کمک کند.

یک قطعه یا دیوار هنری سفارشی شده برای دکوراسیون سالن آرایشگاهی شما می‌تواند، مشتری را درگیر دکوراسیون و طراحی آرایشگاه شما کند و این لحظه درگیری مشتری می‌تواند به وفاداری مشتری به سالن زیبایی شما بیانجامد.

اگرچه نوبت به هنر که می‌رسد باید به آن باور داشت، اما در ادامه به چند سالن اشاره می‌کنیم و نشان می‌دهیم چگونه یک قطعه هنری به دکوراسیون سالن شما می‌افزاید. دکوراسیون در کنار هنر به این فکر می‌انجامد که چگونه از هنر در کنار معماری برای رشد مشتریان استفاده کنیم؟ و این را به یک تجربه عملی برسانیم.

در بورلی هیلز کالیفرنیا یک نقاشی در سالن زیبایی Totalee On Alley در کناره قسمت انتظار سالن نقش بسته است. این نقاشی هنری با مفهوم تاریخی ایالات متحده در کنار مبلمان بزرگ فیروزه‌ای رنگ خوش آمد گوی مناسبی برای مشتریان این سالن به شدت نئوکلاسیک است.

هنر در سالن آرایشگاه

لی ریتنر مالک این سالن آرایشگاهی معتقد است ظرافت به کارگرفته شده با استفاده از گچ بری برای حک این اثر بر روی دیوار فضای سالن انتظار را به شدت خاص و دوست داشتنی کرده است.

در سالن دیگری استیو هایتاور در آتلانتا ایالت جورجیا او دیواری از تک موهای رنگ شده و اکستنشن شده در سالن خود را عکاسی کرده و با قراردادن آن‌ها کنار هم و چاپ آن به عنوان کاغذ دیواری آن را روی دیوار در لاین مو سالن خود نصب کرده و به سالن سراسر سفید و مشکلی او جان خاصی بخشیده است.

هنر در سالن آرایشگاه

در سالن گذشته او بخش دیگری از سالن خود را که برای قسمت ناهارخوری و کافی شاپ مشتریان اختصاص داده بود را که البته رو باز هم بود به قسمت برای کار مو و انتظار آن تبدیل کرد و با استفاده از دیوارهایی که در تصویر زیر می‌بینید فضای لذت بخشی را در سالن خود ایجاد کرده است البته این فضا برای سالن‌های زیبایی مشابه در ایران از نظر قانونی مشکلاتی را به همراه داشته اما باز برای چنین فضایی نیز با مشورت طراحان مجموعه پی‌ال‌پی به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

هنر در سالن آرایشگاه

او معتقد است این امر همچنین فضای بیشتری را به سالن ارائه داده تا با خیال راحت به مشتریان خدمت ارائه کند و همچنین می‌گوید: من صفحات خورشید را با دیوارهای رنگارنگ رنگ آمیزی کرده کردم تا به این فضای بیرونی جلوه خاصی ببخشم.

در میامی نیز ماکسیموس برای آرایشگاه مردانه خود سفارش یک نقاشی دیوار بزرگ از یک مرد با استایل خاص را داد و همانطور که در تصویر مشخص است ابهت زیادی به سالن داده است اگر آن نبود با توجه به سقف بلند سالن عملا نمای قشنگی نداشت.

هنر در سالن آرایشگاه

در سالن دیگری در ایالت شهر تنسی آمریکا در بخش سرشور از یک هنری غریب با موهای خاص استفاده شده است. این دیوار با استفاده از این نقاشی دیوار ساده را روج بخشیده و حتی نزدیکی رنگ تایپوگرافی کنار عکس با در جذابیت خاصی به دیوار بخشیده است.

هنر در سالن آرایشگاه

salontoday

 

 

 

× با کارشناسان ما مشورت کنید