مشخصات و تصاویر سالن زیبایی اعظم

سالن زیبایی اعظم در مساحتی به متراژ ۱۵۰ مترمربع اجرا شده که مجموعه پی‌ال‌پی در سبک معماری آن که نئوکلاسیک است از معماری مغرب الهام گرفته است. استفاده از المان‌های مغربی در این سالن باعث شده جذابیت معماری این سالن دو چندان شده و در نوع خود در سطح ایران بی نظیر است.

پروژه سالن زیبایی اعظم در مدت ۶۰ روز و زیر نظر مهندس علی خدادوستان انجام شده و در طراحی آن نیز در مدت تنها ۷ روز انجام شده است. سالن زیبایی اعظم در ساختمان نسبتا قدیمی انجام شده و نورپردازی آن بسیار فکر شده است. همچنین این سالن زیبایی از طرح چوب‌های کلاسیک برای میز کنسول و میز منشی استفاده کرده است.

سالن زیبایی اعظم دارای سیستم گرمایش از کف بوده و شامل اتاق میکاپ، اتاق رنگ و مش، اتاق کاشت و طراحی ناخن، اتاق اصلاح و ابرو، اتاق کوپ، اتاق اپیلاسیون، اتاق شینیون و اتاق براشینگ است.

 

با پروژه سالن زیبایی اعظم بیشتر آشنا شوید

 

 

تصاویر طراحی پروژه اعظم 

تصاویر حین اجرا پروژه

تصایر نهایی پروژه سالن زیبایی اعظم

 

گفتنی است از آنجا که مجموعه هلدینگ پی‌ال‌پی شرکای قابل اعتمادی دارد در هر زمان هریک از تجهیزات داخل عکس‌ها قابل سفارش است بدین منظور می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس حاصل کرده یا عکس محصول مورد نظر خود را به اینستاگرام فروشگاه پی‌ال‌پی ارسال نمایید از طریق آیکن از من بپرسید مستقیما با کارشناس فروش شرکت در ارتباط باشید.

 

 

× با کارشناسان ما مشورت کنید