چگونه تشخیص دهید که سالن شما بازدهی لازم را دارد؟

چگونه تشخیص دهیم که سالن شما بازدهی لازم را دارد یا خیر؟

مجله SALON TODAY برای پاسخ به این سوال که چگونه تشخیص سالن سوددهی دارید یا خیر پای صحبت آلیسون کینگ بنیانگذار گروه مشاوره زیبایی ۳۶۰ نشسته است.

SALON TODAY: چگونه می‌توان فهمید که در حال حاضر سالن ما درآمدزا است یا خیر؟ جریان تجارت بسیار متفاوت شده و پس‌انداز گذشته را خرج کرده‌ام چگونه می‌توان به جلو حرکت کرد؟
کینگ: شش ماه آینده برای سالن‌داران بسیار مهم است که بتوانند تجارت خود را حفظ کنند. سه مرحله برای اینکه تشخیص دهیم سالن سوددهی داریم و کسب درآمد آن خوب است را باید بدانیم

۱٫ سر به سر سود و زیان سالن خود را بیابید

سرنوشت یک سالن زیبایی را فروش یکنواخت شما می‌سازد در واقع بدون سود، بدون ضرر و بر اساس آن باید بدانید تعادل هفتگی و ماهانه کجاست. سپس برای خود یک برنامه هفتگی در نظر بگیرید تا به شما اجازه دهد در اوایل هفته تصمیمات اساسی بگیرید. اینجاست که حسابدار شما با ارائه گزارش مدون می‌تواند به کمک شما بیاید.


برای طراحی سالن زیبایی از کجا شروع کنم؟


۲٫بدانید تا چه حد می‌توانید برای سالن هزینه کنید

دلیلی ندارد که در ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده یک دلار برای هر چیزی که نیاز ندارید هزینه کنید. برنامه‌ای برای حقوق و دستمزد داشته باشید و یک موجودی مناسب تهیه کنید و از تامین بودجه اجاره و یا هزینه‌های مکان خود آگاه باشید. بیایید از بزرگترین هزینه یعنی حقوق و دستمزد صحبت کنیم. باید برای رسیدن به اهداف درآمدی و همچنین سودی که به کارکنان خود در ازای کار و جذب مشتری می‌دهید را دقیق محاسبه و برآورد کنید. سپس حقوق و دستمزد خود را در زمان زنده معین کنید در اینخصوص ساعت شناور بر اساس میزان کار هفته خود تعیین کنید . تنظیمات لازم را انجام دهید تا بتوانید از سرنوشت اقتصادی خود اطمینان حاصل کنید. واقعیت این است، شما برای محافظت از سرمایه‌گذاری خود باید چربی‌ها را برش دهید و بهترین‌ها را حفظ کنید.

مدیریت موجودی

به معنای واقعی پول نقد را در کشو قرار ندهید. بیشتر سالن‌هایی که مشاور آن‌ها هستیم، ۱۰ هزار دلار اضافی موجودی دارند و ۵ درصد بیش از نیاز برای خرید لوازم حرفه‌ای لوازم خود خرج می‌کنند. در این حوزه فناوری را دوست خود بدارید و به جای کشو از خدمات بانکی نوین استفاده کنید.


 چگونه یک سالن ناخن راه اندازی کنیم؟


۳٫جریان‌های درآمد جدید سالن خود را پیاده سازی کنید

ما نمی‌توانیم مشاغلی را که سودآور نیستند را اداره کنیم. آنچه را که ارزش آن را دارد شارژ مالی کنید. چالش بزرگ این است همیشه بالا بردن هزینه خدمات راه چاره نیست و باید به دنبال راه‌های جدید درآمدزایی بود. جریان درآمدی سالن زیبایی خود را به سمت درآمدهای غیر مستقیم ببرید بدین معنا که خدمات محیطی مانند کافه و چای ارائه کنید، کالای مورد استفاده مشتریان را ارائه کنید یا برای خود یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید. مسلم بدانید این موضوع آینده کسب و کارتان را تضمین خواهد کرد.

 

× با کارشناسان ما مشورت کنید