پرشین کلاسیک تولیدکننده تجهیزات آرایشگاهی

پرشین کلاسیک در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در حوزه تولید تجهیزات آرایشگاهی با هدف تنوع محصولات در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف آغاز کردو با گذشت نزدیک به دو دهه از فعالیت مستمر و پویا اکنون در زمره شرکت‌های برتر صنعت تجهیزات آرایشگاهی کشور قرار دارد.

پرشین کلاسیک یکی از معدود شرکت‌هایی در ایران است که برای تولید محصولات خود از مهندسی معکوس استفاده کرده و با تولید انواع صندلی‌های برقی و مکانیکی، صندلی‌های کوپ در مدل‌های مختلف، ترولی و سرشور و دیگر تجهیزات آرایشگاهی فعالیت می‌کند.

پرشین کلاسیک در راستای توسعه بخش فضای مجازی و همچنین همکاری با تخصصی‌ترین برند طراحی دکوراسیون سالن زیبایی در سال ۱۳۹۸ توافقنامه‌ای میان مدیران این دو مجموعه انجام شد تا خدمات متقابلی به مشتریان خود ارائه دهند. در همین راستا مجموعه پی‌ال‌پی شوروم بزرگی را به ارائه محصولات پرشین کلاسیک در کنار مصنوعات چوبی تولید شده در کارخانه پی‌ال‌پی اختصاص داده و همچنین سایت پی‌ال‌پی بیوتی برای عرضه محصولات پرشین کلاسیک در کنار محصولات چوبی و ام‌دی‌افی راه اندازی شده است.

مزیت خرید از مجموعه پی‌ال‌پی در کنار پرشین کلاسیک تلفیق طراحی دکوراسیون، مصنوعات چوبی و تجهیزات آرایشگاهی است که در یک پکیج بی‌نظیر ارائه شده است و مشتریان و کارفرمایان به راحتی می‌توانند محصولات را در کنار یکدیگر در یک پکیج دکوراسیونی تحویل بگیرند همچنین در خرید تجهیزات نیز مشتری مختار است تنها یک پکیج را خریداری کرده و به طور مثال تنها میز خود را با صندلی دلخواه در یک مجموعه تلفیق کرده و در سالن خود قرار دهد.

پرشین کلاسیک در کنار پی‌ال‌پی برای اولین بار در ایران توانسته‌اند این یک همکاری استراتژیک را در صنعت سالن‌های زیبایی ایجاد کرده و در حالی که مستقل عمل می‌کنند بتوانند در راستای ارائه خدمات به مشتریان یکدیگر کوشا باشند.

شما به راحتی با هزینه کمتر در کنار خرید محصولات پرشین کلاسیک از مجموعه پی‌ال‌پی می‌توانید مصنوعات مورد نیاز سالن خود را تهیه کرده و چیدمان مورد نظر خود در سالن آرایشگاهی را قبل از قرار دادن آن‌ها ببینید.

بهترین سالن زیبایی از همه جوانب این نیست که چه تجهیزاتی را در اختیار دارد بلکه اهمیت موضوع زمانی مشخص می‌شود که بهترین تجهیزات آرایشگاهی از مجموعه پرشین کلاسیک در کنار چیدمان و طراحی سه بعدی با هزینه کاملا معقول قرار گرفته تا مزیت چیدمان درست و راحتی مشتری را در سالن زیبایی خود جس کنید و روز به روز به رشد مشتریان خود کمک کنید.

مهم‌ترین مزیت طراحی سالن زیبایی در کنار محصولات آرایشگاهی مشخص شدن فضای عملکردی هریک از لاین‌های کاری بوده و عملا وقتی فضا در بهینه‌ترین حالت ممکن باشد به رشد مشتریان کمک کرده و آسایش آن‌ها را فراهم می‌آورد.

در پایان مجموعه پی‌ال‌پی در کنار مجموعه پرشین کلاسیک فضایی را به وجود آورده است تا تخصصی‌ترین طراحی محصولات آرایشگاهی در کنار تخصصی‌ترین دکوراسیون سالن زیبایی قرار گرفته و آرایشگران را به عنوان کارفرمای خود هرچه بیشتر راضی نگه‌داشته و آنان را از خدمات به روز دنیا بهره‌مند کنند.

از اینستاگرام ما دیدن کنید

× با کارشناسان ما مشورت کنید